همایش تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس در بندرلنگه برگزار شد

+ پ -
همایش تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس در بندرلنگه برگزار شد

مراسم تجلیل از رزمندگان ۸سال دفاع مقدس در بندرلنگه برگزار شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از مروارید نیوز ، مراسم تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهرستان بندرلنگه با حضور امام جمعه موقت ، فرمانده منطقه پنجم ندسا ، فرماندار ، معاونین فرماندار ، بخشدار مرکزی ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، شهردار بندرلنگه و جمعی از مسئولین شهرستان به همراه تعدادی از رزمندگان ن ۸ سال دفاع مقدس در محل سالن اسد پور برگزار شد.

 
در این مراسم حجت الاسلام فقیهی فر امام جمعه موقت بندرلنگه گفت : ارج نهادن به تلاش و فداکاری شهدا، ایثارگران، آزادگان، خانواده های شهدا و همه کسانی که در طول ۸ دفاع مقدس در جهت حفظ انقلاب اسلامی تلاش و از خود گذشتگی نمودند از وظایف خود می دانیم .

 
وی افزود : آنچه در جبهه حق علیه باطل عامل پیش برد و پیروزی ملت ایران شد انگیزه الهی بود .

 
امام جمعه موقت بندرلنگه اضافه نمود : اگر امروزه در جایگاهی هستیم که دشمنان توان تهدید مارا ندارند، به برکت خون شهدا و ایثارگری رزمندگان است و شایسته است در راستای اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت بکوشیم.

 
در ادامه سردار عظمایی فرمانده منطقه پنجم ندسا گفت : هفته دفاع مقدس فرصت بسیار خوبی است که از ارزش های دفاع مقدس یادآوری شود و در این شرایط بسیار حساس نیازمند چنین برنامه هایی می باشیم که در راستای ارتقای بصیرت صورت می گیرد.

 
وی جنگ هشت سال دفاع مقدس را حماسه بزرگ ایران دانست و گفت : در هشت سال دفاع مقدس پیروزی ملت ایران در برابر ۴۰ کشور بود و جنگ ما با یک کشور خاص نبود و تحریمهای شدیدتر از الان نیز حکم فرما بود که ما مقاومت نمودیم و وعده خداوند نیز محقق شد و که پیروز میدان شویم.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff