همایش بیعت مردم با ولایت و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران برفراز بام میناب
+ پ -
همایش بیعت مردم  با ولایت و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران برفراز بام میناب

صبح امروز در آستانه گرامیداشت نهم دی ماه آحاد مختلفی از اقشار شهرستان میناب در مراسم باشکوه پیوند و بیعت امت با ولایت در این شهرستان شرکت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب، میرزایی، جانشین منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران در حاشیه برگزاری این همایش روز نهم دی ماه را یک روز تاریخی و فراموش ناشدنی در تاریخ ایران اسلامی برشمرد و گفت: دانش آموزان با مطالعه از زندگی گذشتگان شناخت و بصیرت را توشه را خود برای آینده کشور ایران اسلامی مد نظر قرار دهند.

 

جانشین منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران اسلام، دین و مکتب بعنوان رکن اول انقلاب اسلامی و امامت و رهبری رکن دوم و نیروی انسانی و مردمی را سه پایه و رکن تشکیل نظام مقتدر جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: اگر یکی از رکن ها و پایه های تشکیل انقلاب آسیب ببیند انقلاب آسیب می بیند.

 

وی با بیان این مطلب که باید نگاه ما به انقلاب یک نگاه جهانی و آرمانی باشد ،اظهار داشت: انسان ها باید در تشکیل تمدن اسلامی با یکدیگر روابط داشته باشند.

 

این مقام مسئول بیان داشت: آنچه این انقلاب را پاینده و سرفراز بر کره خاکی نگه داشته است پیوند امت با ولایت رهبری است چرا که پیوند امت با ولایت حماسه نهم دی ماه را آفرید و نقشه های دشمنان را خنثی کرد.

 

میرزایی با بیان اینکه دشمن از راههای مختلف در پی ورود و ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولان برای لرزندان پایه های انقلاب اسلامی در تلاش است، گفت: مردم باید در بیعت و پیوند ارتباط را با ولایت همچنان قوی کنند و دشمن را در رسیدن به اهدافشان مایوس نمایند.

 

جانشین منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران تاکید کرد: مراقب افرادی که به خیال خام خودشان سهم داران انقلاب هستند، باشید که در بین مردم خود را انقلابی جا نزنند و با بصیرت و شناخت فتنه گران را شناسایی  کنید.

 

وی با تاکید بر این مطلب که دانش آموزان امروز باید در پاسداشت و زنده نگه داشتن انقلاب و روز نهم دیماه تلاش کنند تصریح کرد: عده ای در تلاش  هستند تا به دلایل مختلف روز نهم دی ماه و این حماسه عظیم مردمی و ناکام ساختن اهداف دشمنان و رسوایی فتنه گران به فراموشی سپرده شود ولی شما بعنوان آینده سازان انقلاب اسلامی باید به درستی نقش ایفا کنید.

 

میرزایی اذعان داشت: دانش آموزان باید مطالعه خود را بالا ببرند چرا که با مطالعه تهدید های جدی دشمنان به راحتی خنثی میشود ،در مقابل دشمنان باید محکم ایستاد و تا زمانی که بعنوان یک رزمنده در پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی محکم و استوار باشیم دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff