همایش امر به معروف در هاشم آباد حاجی آباد برگزار شد
+ پ -
همایش امر به معروف در هاشم آباد حاجی آباد برگزار  شد

اولین همایش امر به معروف و نهی از منکر در روستای هاشم آباد شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، سردار ترابی در همایش امربه معروف و نهی از منکر حوزه المهدی (عج) هاشم آباد ضمن تسلیت شهادت حاج حسین همدانی اظهار کرد: شهدا ی ما با گذشتن از جان با ارزش خود نگذاشتند که زره ای از خاک کشور بدست بیگانگان بیفتد و امنیت ،آرامش امروز حاصل خون هزاران شهید است و ما باید با الگو گرفتن از شهدا راه آنها را ادامه بدهیم و دست انهایی را که ولایت فقیه ما نذر دارند قطع کنیم.

 

 

سردار ترابی در ادامه افزود: شهادت سردار حاج حسین همدانی مسئولیت ما را دوچندان می کند، این که ما هنوز بعد از ۲۸ سال جنگ شهید تشیح می کنیم به این دلیل است که راه حق و باطل تمام شدنی نیست و دفاع همچنان ادامه دارد.

 

 

ترابی در ادامه با اشاره به جنگ نرم دشمن تصریح کرد: در جنگ سخت خاکریز تانگ و تجهیزات دشمن مشخص بود ولی امروز در جنگ نرم هیچ کدام از تجیزات دشمن مشخص نیست و این کار را سخت کرده است جنگ امروز جنگ فرهنگی است.

 

 

سردار ترابی گفت: دشمنی استکبار با ما هیچ وقت تمام نمی شود این اشتباه است که فکر کنیم آمریکا بخواهد به ما کمک کند و از سر خیر خواهی با ما سر میز مذاکره نشسته است.

 

 

ترابی در ادامه به بسیجیان تاکید کرد: گوش به فرمان رهبر انقلاب باشید و سخنان ایشان را سرلوحه کار خود قرار دهیم و وصیت نامه شهدا را بخوانیم و به آن عمل کنیم و بصیرت خود ر افزایش دهیم.

 

 

همایش امر به معروف و نهی از منکر حوزه المهدی (عج) با حضور فرمانده سپاه امام سجاد(ع) و فرمانده سپاه شهرستان حاجی آباد در روستای هاشم آباد حاجی آباد برگزار شد.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff