همایش استانی خطاطان در بستک به پایان رسید
+ پ -
همایش استانی خطاطان در بستک به پایان رسید
پایان دو روز فعالیت خوشنویسی در بستک:

همایش استانی خطاطان در بستک به پایان رسید

رئیس اداره ارشاد بستک خوشنویسی در بستک را یکی از ظرفیت‌های مهم هنری دانست و تأکید کرد: توسعه هنر خوشنویسی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، کاظم قاسم زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه در خصوص همایش استانی خوشنویسان در بستک اظهار داشت: همایش خوشنویسان استان با حضور استاد محمود رهبران از بزرگان خوشنویسی کشور و جمعی از خوشنویسان استان به مدت دو روز فعالیت و به کار خود پایان داد.

وی اضافه کرد: در این همایش علاوه بر اساتید و هنرمندان خوشنویس بستک از شهرستان‌های بندرعباس، بندرلنگه، رودان، حاجی آباد، بستک، جناح و نیز رئیس انجمن خوشنویسان استان در مجتمع فرهنگی پیامبر اعظم برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک هنر خطاطی را نوشتن همراه با خلق زیبایی بر شمرد و گفت: نمایشگاه آثار هنرمندان خطاط شرکت کننده در همایش، برگزاری دوره تخصصی آموزش خوشنویسی توسط استاد رهبران و دیدار هنرمندان خوشنویس با سادات منطقه چاه بنارد را از جمله برنامه های این همایش برشمرد.

کاظم قاسم‌زاده با اشاره عملکرد انجمن خوشنویسان شهرستان بستک افزود: برگزاری دوره‌های آموزش خوشنویسی، برگزاری نمایشگاه جمعی و انفرادی و شرکت در جشنواره‌های خوشنویسی استانی و کشوری از جمله فعالیت‌های این انجمن است.

در پایان همایش با لوح سپاس و هدایای ارزنده از زحمات استاد محمود رهبران، رئیس انجمن خوشنویسان شهرستان بستک و هنرمندان خوشنویس تشکر و قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/پ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff