هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور همراه با باخت صدر نشینان/شهرداری بندرعباس بازهم ناکام ماند
+ پ -
هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور همراه با باخت صدر نشینان/شهرداری بندرعباس بازهم ناکام ماند

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور را در خانه حریف و در ضربات پنالتی واگذار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش۵ ؛ هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در حالی به کار خود پایان داد که هفته سختی برای صدرنشینان بود.

تیم فوتبال ساحلی شهرداری تبریز در هفته ای که گلساپوشان استراحت داشتند و می توانست با برد مقابل دریانوردان پارس جنوبی خود را به یک قدمی صدر جدول برساند با باخت سنگین ۳ بر ۰ بوشهر را ترک کرد تا هم موقعیت به دست آمده را از دهد و هم رده دومی خود را به قو سپید انزلی بسپارد.

تیم یاران اصفهان هم که تا قبل از این بازی ها در رده سوم قرار داشت در وقت های قانونی برابر تیم لسمان مروارید خزر با نتیجه ۳ بر ۳ به تساوی رسید و در ضربات پنالتی بازی را با نتیجه ۵ بر ۳ واگذار کردتا غرامت سختی را بپردازد و با سقوط سهپله ای در رده ششم قرار گرفت.

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس هم مهمان موج گناوه بود که دو تیم در پایان وقت های قانونی به نتیجه مساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند تا در ضربات پنالتی گناوه ای ها با نتیجه ۴ بر ۲ پیروز میدان شوند.

شهرداری بندرعباس در شرایطی که می توانست با برد دراین مسابقه خود را تا نیمه های  جدول بالا بکشد ناکامی های خود را در این بازی ها تکمیل کرد و با این باخت جای خود را به موج گناوه داد.

در دیگر بازی های این هفته خزر رودسر ۴ بر ۲ تاک تیران را شکست داد،قوی سپید انزلی ۶ بر ۳ ملوان بندرگز را در هم کوبید وشهید جهان نژادیان درخانه ۵ بر ۴ زینت گسترنوشهر را از میان برداشت.

در جدول رقابت ها تا پایان هفته پنجم گلسا پوشان یزد با ۱۲ امتیاز همچنان صدر نشین رقابت هااست،قو سپید انزلی با۹ امتیاز جای تبریزی ها را در رده دوم گرفت،شهرداری تبریز با ۸ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

لازم به ذکر است هفته ششم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شنبه شانزدهم خرداد ماه پیگیری خواهد شد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff