هفته وحدت پیام آور اتحاد و یکپارچگی است
+ پ -
هفته وحدت پیام آور اتحاد و یکپارچگی است

فرماندار پارسیان اظهار کرد: هفته وحدت پیام آور اتحاد ، یکپارچگی و همگرایی در سایه دستورات پیامبر خدا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،به نقل ازپایگاه خبری پارسیان خبر؛ رادمهر فرماندار پارسیان گفت : ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.

 

رادمهر افزود:هفته وحدت پیام آور این است که مسلمانان همه با هم برادرند و با دست اتحاد و یکپارچگی و همگرایی و ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت، مجال از تفرقه افکنی بیگانگان را می گیرند و در سایه قرآن کریم و سنت و سیره رسول اکرم (ص) وحدت و یکرنگی خود را حفظ می کنند و درسایه امامت و ولایت، صراط مستقیم جمهوری اسلامی را خواهند پیمائید.

 

فرماندار پارسیان افزود:مسلمانان در سایه دین اسلام و بنا به آیه (انما المومنون إِخوه) همواره و همیشه در همه شرایط برادر یکدیگر هستند و دین اسلام هیچگاه اجازه تفرقه و اختلاف را به مسلمانان نمی دهد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان اظهار داشت :وحدت شیعه و سنی این است که هر دو در کنار هم و با وحدتی برادرانه زندگی کنند و فتنه های دشمنان مبنی بر ایجاد تفرقه و دشمنی را با درایت نقش بر آب نمایند بنابراین دشمن اسلام دشمن شیعه و سنی است و مسمانان باید این نکته را در نظر داشته باشند که تنها با اتحاد می توان آرمانهای حضرت محمد مصطفی (ص) مبنی بر جهانی بی عداوت و دشمنی را برپا نمایند.

 

رادمهر گفت :پیامبر اکرم (ص) به عنوان آخرین فرستاده خداوند در میان مردم درس دینداری و معنویت در کنار اخلاق و احترام به حق هم نوع را در میان فرهنگ جهان آن دوران که سراسر پر بود از دشمنی و کینه و جنگ، نشر داد و اکنون نیز ما باید به عنوان مسلمان پیرو آن حضرت هرچه بیشتر خود را به سیره و رفتار ایشان شبیه کنیم.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff