هفته وحدت، هفته انسجام و اتحاد جامعه دینی و اسلامی است/ صحنه انتخابات عرصه ای برای انجام تکلیف در جامعه است
+ پ -
هفته وحدت، هفته انسجام و اتحاد جامعه دینی و اسلامی است/ صحنه انتخابات عرصه ای برای انجام تکلیف در جامعه است

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: یوم الله نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است روز بزرگداشت ایستادگی مردم ایران اسلامی در برابر فتنه ها و فتنه گران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک گفت: یوم الله نهم دی ماه برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد و تا ابد به عنوان نماد آمادگی و حضور حماسی ملت در صحنه در برابر فتنه گران و دشمنان ثبت و ماندگار شد و درس بزرگ و با عظمتی به همه دوستان و دشمنان تبدیل شد.
امام جمعه شهرستان سیریک ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر رحمت و مغفرت الهی حضرت محمد مصطفی (ص) و فرزند گرامیشان حضرت امام جعفر صادق(ع) رئیس مذهب تشیع اظهار داشت: هفته وحدت، یادگار پیر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و نماد و پیاور یگانگی و بهم پیوستن دنیای اسلام و برادری همه مسلمانان است.
حجه الاسلام و المسلمین صفایی حائری ابراز داشت: هفته وحدت باعث انسجام و اتحاد جامعه دینی و اسلامی می شود و بهترین شکل اتحاد و دوری از تفرقه چنگ زدن به کتاب خدا است که نشان دهنده پیروزی و اقتدار امت اسلام است.
امام جمعه شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: انتخابات یکی از حساس ترین و مهم ترین موضوعات سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی جامعه است که افراد شرکت کننده باید به خاطر خداوند و خدمت به خلق وارد صحنه رقابت باشند.
حجه الاسلام صفایی یادآور شد: صحنه انتخابات عرصه ای برای انجام تکلیف برای جامعه است نه جولانگاهی برای خودنمایی و قدرت طلبی سیاسی است و کاندیدها و منتخبین نباید به هر بهانه و ترفندی برای رسیدن به این پست و مقام استفاده کنندو در راه رسیدن به آن خود و خدای خویش را فراموش کنند.
امام جمعه شهرستان سیریک اضافه کرد: ۵ دی ماه سالروز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی است که همه ما مسئولین و مردم جامعه باید ضمن رعایت نکات ایمنی در ساخت و سازها و با توجه به اینکه کشور ما در کمربند گسل زلزله واقع است همیشه باید نسبت به این مهم آمادگی و توجه داشته باشیم.
حجه الاسلام و المسلمین صفایی حائری بیان کرد: یکی دیگر از حرکت های ارزشمند و ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در انقلاب را تشکیل نهضت سواد آموزی برای ریشه کنی بی سوادی و برخورداری آحاد جامعه از این نعمت الهی دانست.
انتهای پیام/ق

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff