هفته ششم لیگ برتر فوتبال هرمزگان/ خلیج فارس میناب فراتر از لیگ برتر
+ پ -
هفته ششم لیگ برتر فوتبال هرمزگان/ خلیج فارس میناب فراتر از لیگ برتر

هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان هرمزگان با ۵ دیدار پیگیری شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش ۵ مسابقات فوتبال لیگ برتر استان هرمزگان در حالی وارد هفته ششم خود شد که جدال تیم های بالای جدول از حساسیت زیادی نسبت به دیگر بازی ها برخوردار بود.

در مهمترین و حساسترین بازی های این هفته تیم بدون شکست خلیج فارس میناب در خانه میزبان جنوب برکه دوکا بود که با تک گل قاسم سرخاب این تیم را شکست داد وهمچنان تیم بدون شکست لیگ ماند تا نشان دهد که کیفیت بازی این تیم فراتر از مسابقات استانی است.

تیم ستارگان بستانو که در ورزشگاه این شهر پذیرای اتحاد رودان قعر جدولی بود در شرایطی که همه فکر می کردند راحت ترین بازی این تیم خواهد بود در عین ناباوری در خانه بانتیجه مساوی ۱ بر ۱ متوقف شد.

در دیگر بازی های این هفته تیم اروند بندرعباس ۱ بر ۰ مهمان خود سیبه کوخرد را شکست داد،سهیلی جوان قشم در ورزشگاه این شهر با نتیجه قاطع ۳ بر ۰ لمزان بندرلنگه را برد و شهرداری نوین بندرعباس در خانه برابر گازال جناح نتیجه ای به جز تساوی ۱ بر ۱ کسب نکرد.

در همین چارچوب در آخرین دیدار هفته ششم فردا از ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه تیم شهاب سلیمانی میناب در ورزشگاه شهرداری این شهر در مقابل جبل بر شهرو قرار خواهد گرفت.

هم اکنون در جدول رده بندی تا پایان هفته ششم تیم خلیج فارس میناب با ۱۸ امتیاز درصدر قرار دارد،ستارگان بستانو با ۱۴ امتیاز دررده دوم قرار دارد و تیم فوتبال سهیلی جوان قشم به لطف پیروز برابر لمزان با ۱۲ امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.

جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال استان هرمزگان تا پایان هفته ششم:

Untitled

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff