هفته دوم لیگ برتر فوتبال در جاسک/ صدرنشینی ملون بحل در رقابت ها
+ پ -
هفته دوم لیگ برتر فوتبال در جاسک/ صدرنشینی ملون بحل در رقابت ها

هفته دوم لیگ برتر فوتبال شهرستان جاسک با برگزاری پنج دیدار جذاب و ادامه صدر نشینی ملون بحل پیگیری شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مکران نیوز؛مسابقات هفته دوم لیگ برتر فوتبال شهرستان جاسک در حالی پیگیری شد که تیم های بالای جدول روز کم حاشیه ای را سپری کردند.

این مسابقات با برگزاری پنج دیدار پیگیری شد که در مهمترین بازی جدال تیم های امید یکبنی و نخلستان با تساوی دو- دو به پایان رسید.

این تساوی در شرایطی برای تیم نخلستان بدست آمد که نخلستان در این بازی علی زارعی را به عنوان مربی روی نیمکت خود داشت ،  زارعی در پایان بازی اظهار کرد: بازیکنان نخلستان عملکرد خوبی برابر امید یکبنی داشتند و کسب یک امتیاز از این تیم مدعی ،برای ما راضی کننده است.

وی افزود: البته ما می توانستیم در این دیدار تیم پیروز میدان باشیم زیرا موقعیت های گل ما به مراتب بیشتر از امید یکبنی بود.

میر محمد قشمی مربی تیم امید یکبنی در خاتمه این بازی عنوان داشت: بازی سختی برابر نخلستان داشتیم و در هفته سوم نیز به روند بردهای خود ادامه خواهیم داد و در این فصل بازیکنان خوبی در اختیار داریم و امیدواریم به چند سال ناکامی در رده سنی بزرگسالان پایان دهیم.

قضاوت بازی امید یکبنی و نخلستان را مسعود سپهری به کمک های عیسی یلانبر ومحسن بهلولی برعهده داشتند که سپهری قاضی میدان به عبدارحمن باتونه ،عبدالغفور کناری زاده و عبداالله گابریگی از امید یکبنی و صادق شهدادی ،حسن شاهی نژاد و اسدالله شهسواری از نخلستان کارت زرد نشان داد.

در دیگر بازی های هفته دوم لیگ برتر فوتبال شهرستان جاسک؛ ذوالفقار با حساب ۲ برصفر توانست وحدت را شکست دهد که هر دو گل ذوالفقار را محمد رحیمی در دقایق ( ۷۷ + ۸۵) به ثمر رساند.

دیدار دو تیم ذوالفقار و وحدت با سوت علی عنبری و کمک های اسماعیل ترمویی و علی تپه رو آغاز شد.

عامر خلف زاده و علیرضا بکرایی از ذوالفقار و موسی نوحی زاده از وحدت کارت زرد دریافت کردند.

در دیگر بازی این هفته، وحدت جاسک کهنه موفق شد دریادلان را ۲بر ۱ شکست دهد، مهدی رحماندوست در دقایق ( ۱۹ +۷۹) توانست  دروازه دریادلان را باز کند. دریادلان پس از خوردن گل اول به تکاپور افتاد و سرانجام توانستند توسط محمد شاه پرست یکی از گل های خورده را جبران کند.

قضاوت این بازی را سهراب بایسته به کمک های فرزاد بادروج و رامین باسی برعهده داشتند که بایسته قاضی میدان به رضا رسولی و بهروز دادگری از وحدت جاسک کهنه عارف رمضانپور و آرمان رامک از دریادلان کارت زرد نشان داد.

تیم ملوان بحل در روزی که می توانست مقابل طوفان بونجی جشنواره گل به راه بیندازد تنها توانست در دقیقه ۳۰ بازی یک بار دروازه طوفان بونجی را باز کند.

دیدار دو تیم ملوان بحل و طوفان بونجی با سوت حسن آمای و کمک های عیسی یلانبر و داود پروانه آغاز شد. در نیمه اول در دقیقه ۳۰ گل پیروزی بخش تیم ملوان بحل توسط عبدالله برهانزهی به ثمر رسید و ملوان بحل سه امتیاز را از آن خود کرد.

حسن آمای داور مسابقه در این بازی به علی بیا ، تورج بادنوروز و عبدالله ترمویی از بحل صالح زارعی ، ابوبکر زارعی ،احمد امیری و حیدر واعظی از بونجی کارت زرد نشان داد.

جدول هفته دوم لیگ جاسک

در آخرین بازی هفته دوم، اروند ۳ بر ۲ توانست ملوان نیروی دریایی را شکست دهد گل های اروند مرتضی قاسمی ( ۱۴+۶۵) از روی نقطعه پنالتی و مراد آمای ۷۰ و برای نیروی دریایی مرتضی میر شکاری و ابراهیم جواهریان ۵۰+۶۲ به ثمر رساندند.

داوری این مسابقه برعهده علی عنبری به کمک های رامین باسی و اسماعیل ترمویی بود.

قاضی میدان در این بازی به وحید کریمی خواه و اضغر دریانورد از اروند سجاد گشتابی و سیامک دارزایی کارت زرد نشان داد.

این دیدار دو کارت قرمز داشت سیامک دارزایی با دریافت کارت زرد دوم در دقیقه ۷۹ و عادل گلزادگان در دقیقه ۷۷ از ملوان نیروی دریایی اخراج شدند.

لازم به ذکر است در پایان هفته دوم لیگ برتر فوتبال جاسک تیم ملوان بحل با ۶ امتیاز صدرنشین است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff