هفته دولت فرصتی برای ارائه عملکرد سه ساله دولت یازدهم
+ پ -
هفته دولت فرصتی برای ارائه عملکرد سه ساله دولت یازدهم

معاون سیاسی، امنیتی استاندار هرمزگان تشریح عملکرد سه ساله دولت را مهمترین محور برنامه های هفته دولت دانست و گفت: فضای مجازی فرصتی برای ارائه مناسب تر کارکرد و عملکرد دولت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛بهروز اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری در جلسه شورای اداری استان گفت: بازرسان استانداری از ۲۴ دستگاه اجرایی در خصوص عفاف و حجاب و حقوق شهروندی بازدیدهایی را داشتند که نتایج استخراج شده، نمرات خیلی امیدوار کننده نیست. تا پایان این هفته فرصت دارند که با امضای جناب استاندار که رئیس این کارگروه هستند، نتایج به وزارتخانه ها و سازمان های مرکزی اعلام خواهد شد و در جشنواره شهید رجایی هم لحاظ خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: در تمامی شهرستان ها ستاد بزرگداشت هفته دولت به ریاست فرمانداران شهرستان ها تشکیل شده و اقدامات را آغاز کردند. مدیران در دستگاه های اجرایی هم چنین ستادی را تشکیل دهند و به ریاست شخص مدیر و برنامه ریزی کنند و با احساس مسئولیت پیگیری شود.

 

اکرمی افزود:رویکردی که در این ستاد است برنامه های متنوعی را تدوین کنید با چهارچوبی که اعلام شده پایان هفته دولت هم گزارشی جامع از همه دستگاه ها و فرمانداران مکتوب مستند و مصوب تهیه شود که دقیقا هفته بزرگداشت دولت برای ما ارسال و ما آنها را جمع بندی کرده و وزارت کشور و ریاست جمهوری بفرستیم.

 

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری در راستای ارائه عملکرد به مردم عنوان کرد: با شیوه های صحیحی که تشخیص می دهید و با استفاده از نخبگان، سایر اقشار مرجع جامعه دارای جذابیت بیشتری دارد لذا برای اطلاع رسانی در حوزه های عملکردی دولت با شیوه ای جذاب استفاده شود.

 

وی تاکید کرد: استفاده از شهرداران و دهیاران که مراکز عمومی تلقی می شوند، می تواند به این امر کمک کند که اقداماتی که مجموعه دولت در حوزه های مختلف انجام دادند سریع تر و وسیع تر عنوان شود و فضای مجازی فرصتی برای ارائه مناسب تر کارکرد و عملکرد دولت است و همگی از این فرصت نهایت بهره را ببرید.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff