هشدار شهرداری بندرعباس به عرضه‌کنندگان قلیان میوه‌ای
+ پ -
هشدار شهرداری بندرعباس به عرضه‌کنندگان قلیان میوه‌ای
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس خبر داد:

هشدار شهرداری بندرعباس به عرضه‌کنندگان قلیان میوه‌ای

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: جمع‌آوری و پاکسازی ساحل از قلیان و قلیان‌فروشان بزودی در دو بوستان ساحلی غدیر و ورزش در دستور کار قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حسین رنجبر، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با بیان اینکه از ابتدای  مهرماه سال جاری دو بوستان ساحلی ورزش و غدیر پاکسازی می شوند، گفت: جمع‌آوری قلیون از سطح ساحل همواره با محوریت فرمانداری بندرعباس و با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی استان از جمله مرکز بهداشت، اماکن نیروی انتظامی و شهرداری در سال گذشته و همچنین امسال دنبال می‌شود.

وی افزود: جمع‌آوری و پاکسازی ساحل از قلیان و قلیان‌فروشان بزودی در دو بوستان ساحلی غدیر و ورزش با جدیت هر چه انجام می‌شود با این هدف که بتوانیم دو بوستان خالی از قلیان و با هوای سالم و پاک داشته باشیم.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در زمینه پاکسازی بوستانها همکاری شهروندان را لازم و ضروری دانست و تاکید کرد: متاسفانه تعدادی از شهروندان نیز یکی از تفریحات خود را قلیان کشیدن در ساحل قرار داده‌اند و اقدام به آوردن قلیون به همراه خود در ساحل می‌نمایند.

رنجبر با تاکید بر فرهنگسازی در زمینه اجتناب از مصرف قلیان میوه ای خاطرنشان کرد: آمارها نشان‌دهنده خطرناک بودن و سمی بودن تنباکوهای میوه‌ای است و در این زمینه همواره هشدارهای لازم توسط دستگاه‌های متولی داده می‌شود لذا امیدواریم شهروندان بیش از گذشته سلامتی خود را مدنظر قرار داده و از استفاده قلیان اجتناب کنند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff