هشت سال دفاع مقدس ولایت پذیری را می شناساند/نیروهای مسلح اقتدار نظام اسلامی هستند
+ پ -
هشت سال دفاع مقدس ولایت پذیری را می شناساند/نیروهای مسلح اقتدار نظام اسلامی هستند

امام جمعه پارسیان با اشاره به رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت:رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ولایت پذیری و ولایت مداری را به همه شناساندند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل ازپارسیان خبر؛حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در مراسم رژه نیروهای مسلح در شهرستان پارسیان با اشاره به همزمانی دهه امامت وولایت و آغاز هفته دفاع مقدس گفت:تداخل دهه امامت وولایت وهفته دفاع مقدس جلوه ای از رشادت های هشت سال دفاع مقدس را بیان می کند که به نوعی ولایت پذیری و ولایت مداری ایثارگران،جانبازان ورزمندگان را می شناساند.

وی با بازخوانی پیام غدیر افزود:اینکه خود را فدای ولایت کنیم وهوا وهوس خود را مقدم بر هوا وهوس دیگران خصوصا جامعه اسلامی قرار ندهیم، واینگونه است که غدیر یک نماد وحدت برای جهان اسلام به شمار می رود.

حجت الاسلام میرزایی به اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد وافزود:این نیروهای نظامی برای حراست ومراقبت از مرزهای جغرافیایی این نظام آماده اند و این رژه حماسی گوشه ای از اقتدار نیروهای مسلح برای خودنمایی در دیدگان استکبار می باشد.در ادامه رادمهر فرماندار پارسیان با قدردانی از ناحیه مقاومت سپاه شهرستان در برگزاری مراسم رژه ۳۱ شهریور گفت:هشت سال دفاع مقدس یادآور رشادت ها وجانفشانی های کسانی بود که جان خود را تقدیم به اسلام وقرآن کردند.

فرماندار پارسیان به نابرابری جنگ هشت ساله تحمیلی اشاره کرد وافزود:صدام با حمایت های استکبار و قدرت های دنیا به صورت غافلگیرانه به ایران حمله کرد اما رزمندگان ما به فرمان امام راحل درسی را به صدام واستکبار دادند که تا ابد از صفحه تاریخ پاک نخواهد شد.

وی بااشاره به مهم ترین دستاورد هشت سال دفاع مقدس گفت:اقتدار وامنیت جمهوری اسلامی ایران مهم دستاورد جنگ بود، که با توجه به حوادث و اتفاقات کشورهای همسایه، دنیا ما را به عنوان جزیره ای امن معرفی می کند.

 

در ابتدای این مراسم نیز سرگرد مؤذن نسب فرمانده سپاه پارسیان ضمن خیر مقدم به مسئولین شهرستانی گفت:صدام با اهداف از پیش تعیین شده وبا همکاری آمریکا ایران را تصرف کند و رؤیای سه روزه صدام، هشت سال به طول انجامید .

فرمانده سپاه پارسیان اظهار کرد:دشمن جنگ تحمیلی را برای خاموش کردن انقلاب اسلامی به راه انداخت،اما همین جنگ تحمیلی باعث شعله ور شدن نیروهای انقلاب وروحیه آن شد.

سرگرد مؤذن نسب با اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی بعد از جنگ گفت:جنگ هشت ساله ما را قوی کرد، انقلابمان را به جهان صادر کردیم و باعث شد که تمام سردمداران نظام های فاسد دنیا در مقابل اسلام احساس ذلت کنند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff