هشت سال جنگ تحمیلی بخشی از دفاع ملت ایران بود
+ پ -
هشت سال جنگ تحمیلی بخشی از دفاع ملت ایران بود

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: دفاع همچنان باقی است هشت سال جنگ تحمیلی بخشی از دفاع ملت ایران بود آمریکا همیشه شیطان اکبر است ولی به فرموده امام راحل هیچ غلطی نمی تواند بکند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مــــرواریــــــد نـــــیـــــوز: سردار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در همایش تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بندرکنگ گفت : اولین روزهای دفاع مقدس سخت ترین روزهای جنگ تحمیلی بود اما مردم ایران جانانه از این مملکت دفاع کردند واین ملت عشق و علاقه خود را به این انقلاب و نظام نشان دادند.

وی افزود: رژیم بعث عراق فکر می کرد شهر خرمشهر مسیری راحت برای عبور و رسیدن به اهدافشان است اما مردم با دست خالی از این شهر دفاع کردند جوانانی که حضور در جبهه را تکلیف خود می دانستند در مقابل تهاجم دشمن ایستادگی کردند و به همین دلیل است جنگی که به مردم تحمیل شد مقدس است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان تصریح کرد:قدرت استکبار نمی تواند با مردم ایران چنگ در چنگ شود چرا که رشادت های مردم در هشت سال دفاع مقدس ملکه ذهنشان شده است و جرات نمی کند نگاه چپی به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

ترابی در ادامه یادآور شد: دفاع همچنان باقی است هشت سال جنگ تحمیلی بخشی از دفاع ملت ایران بود آمریکا همیشه شیطان اکبر است ولی به فرموده امام راحل هیچ غلطی نمی تواند بکند .

در پایان مراسم از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بندرکنگ با لوح سپاس تقدیر و تشکر گردید.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff