هزینه کردن برای جوانان و دانش آموزان سرمایه گذاری برای آینده جامعه است
+ پ -
هزینه کردن برای جوانان و دانش آموزان سرمایه گذاری برای آینده جامعه است

معاون فرماندار رودان گفت: جوانان و دانش آموزان سرمایه های جامعه اند و هر میزان هزینه برای آنها سرمایه گذاری محسوب می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رودان با اشاره به طرح های غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، اظهار کرد: با برنامه ای مدون طرح های غنی سازی اوقات فراغت جوانان انجام شود و هدف از این طرح ها هم بحث غنی سازی و استعداد یابی در بین نوجوانان و جوانان در حوزه های مختلف از جمله فرهنگی ،ورزشی ،هنری و علمی باشد.

 

نیک طبع افزود: با برنامه ریزی دقیق و شناسایی این استعدادها، چه بسا قهرمانانی در رشته های مختلف ورزشی و نخبگان در دیگر حوزه ها، از دل همین طرح های اوقات فراغت برای سربلندی و افتخار آفرینی شهرستان، استان و کشور شکوفا و تربیت شوند.

 

معاون فرماندار رودان با اشاره به برگزاری کنکور سراسری ادامه داد: تامین تمامی امکانات و تجهیزات سالن های برگزاری آزمون کنکور سراسری در شهرستان رصد و مشکلات آنها برطرف گردد چرا که آینده این دانش آموزان به آرامش آنها در زمان برگزاری آزمون بستگی دارد .

 

وی تصریح کرد: جوانان و دانش آموزان سرمایه های جامعه اند و هر میزان هزینه برای آنها سرمایه گذاری محسوب می شود.

 

نیک طبع در پایان با اشاره به برگزاری آزموی سراسری کنکور در شهرستان رودان، خاطرنشان کرد: ۶ سالن برای برگزاری کنکور سراسری و شرکت ۱۰۷۲ دانش آموز رودانی در کنکور سراسری ۹۵ آماده می شود که از این تعداد ۳۵۱ مرد، ۷۲۱ زن، و ۱۲۴ نفر در رشته ریاضی ،۲۲۹ نفر در علوم انسانی ،۵۴۰ نفر تجربی ،۷۷نفر زبان خارجه و ۵۲ نفر نیز در رشته هنر آزمون هستند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff