هزینه های بالای نگهداری از فضای سبزبندرعباس به دلیل شرایط خاص آب و هوایی/ سومین پارک بانوان به بهره برداری می رسد

+ پ -
هزینه های بالای نگهداری از فضای سبزبندرعباس به دلیل شرایط خاص آب و هوایی/ سومین پارک بانوان به بهره برداری می رسد

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز بندرعباس اظهار کرد:سومین پارک بانوان بندرعباس در دهه فجر سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مصطفی خادم، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز بندرعباس در گفتگو با خبرنگارندای ساحل با اشاره به سومین پارک بانوان بندرعباس در منطقه یک قرار دارد گفت: این پارک بانوان در پارک جنگلی در حال ساخت می باشد که تاکنون بیشترین عملیات ساختاری آن صورت گرفته است  و در دهه فجر سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود:نگهداری فضای سبز شهر بندرعباس بدلیل داشتن شرایط آب و هوایی خاص، هزینه های نگهداری از فضای سبز در آن بسیار بالاتر از دیگر شهرهای کشور است.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز بندرعباس اظهار کرد:سالیانه در شهر بندرعباس ۲۲۰میلیارد ریال برای نگهداری از فضای سبز هزینه می شود و نیاز است شهروندان نیز مشارکت بیشتری در نگهداری از این فضاها داشته و از تخریب آن خودداری نمایند.
وی افزود: تلاش سازمان پارکها و فضای سبز این است که با مشارکت شهروندان فضای سبز مناسب تری ایجاد نماید و هر جایی که شهروندان نسبت به ایجاد فضای سبز اقدام نموده اند به خاطر حس تعلقی که به آن داشته اند نتایج بهتری حاصل شده است.
خادم خاطرنشان کرد:از ابتدای امسال تاکنون در محلات زیادی از شهر بندرعباس که اعلام آمادگی کرده اند و در طرح مشارکتی فضای سبز اجرا شده است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff