هزار تُن قیر مشکل معابر کوشکنار را برطرف می‌کند
+ پ -
هزار تُن قیر مشکل معابر کوشکنار را برطرف می‌کند

شهردار کوشکنار از به اتمام رسیدن زیرسازی‌های بسیاری از معابر شهر کوشکنار خبر داد و گفت: اگر هزار تُن قیر داشته باشیم می‌توانیم بخش عمده معابر را آسفالت کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، احمد احمدی شهردار کوشکنار در گفتگو با پارسیان خبر گفت: تا چند روز آینده چهار کوچه بزرگ در سطح شهر بازگشایی و زیر ساختهای لازم آن اجرا شده است.

 

وی اضافه کرد: این شهرداری زیرسازی و آسفالت معابر شهری را برای رفاه حال مردم در دستور کار جدی خود قرار داده اما با توجه به کسری بالای ۷۵ درصد اعتبارات سال جدید نسبت به سال قبل و کمبود نقدینگی با مشکلاتی در این زمینه مواجه هستیم.

 

شهردار کوشکنار گفت: تا کنون بسیاری از معابر مناسب سازی شده است که ورودی شهر تا انتهای بلوار به سمت بندر زیبای تبن با توجه به بار ترافیکی بیشتر و توریستی بودن مسیر در اولویت بهسازی قرار گرفته که تا چند روز آینده وضعیت مطلوبی را تجربه خواهد کرد.

 

احمدی خاطر نشان کرد: متأسفانه سال جدید با توجه به کسری ۳۲ درصدی اعتبارات تملک دارایی شهرستان اما این شهرداری با کسری اعتبارات به میزان حدود ۷۵ درصد مواجه شده است که بسیاری از برنامه‌هایی که به عنوان طرح‌های توسعه شهر در نظر گرفته بودیم با چالش مواجه کرده است.

 

وی ادامه داد: شهر کوشکنار با توجه به تازه تأسیس بودن در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارد و نیاز به اعتبارات عمرانی زیادی دارد که امیدواریم بتوانیم با رایزنی‌های لازم بخشی از اعتبارات مورد نیاز را تأمین کنیم.

 

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff