هر کسی از خط ولایت زاویه پیدا کند باید توسط ملت تودهنی بخورد

+ پ -
هر کسی از خط ولایت زاویه پیدا کند باید توسط ملت تودهنی بخورد

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی راه سعادت ملت به نتیجه رساندن انقلاب و قدردانی از خون شهدا و پیروی از ولایت فقیه برشمرد و تاکید کرد: هر کسی از خط اصیل ولایت زاویه پیدا کند باید توسط ملت تودهنی بخورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب،حجت الاسلام بارانی در خطبه های این هفته نماز جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به حماسه ۹ دی،ضمن تشکر از حضور چشمگیر مردم انقلابی در این تجمع گفت: اهمیت ۹ دی و درک خلق این حماسه کمتر از ۲۲ بهمن نیست، حماسه ۹ دی پاسخی محکم از ناحیه ملت ایران به یک حرکت کاملا برنامه ریزی شده بود که برخی آگاهانه و برخی ناآگاهانه در این برنامه ریزی حضور داشتند.
خطیب جمعه توکهور و هشتبندی با بیان اینکه فضا بعد از وقوع فتنه غبارآلود شد و سران فتنه با شعارهای به ظاهر حق اما محتوای باطل به میدان آمدند و فریاد دفاع از امام، قانون و ملت سردادند ولی در عمل ،دفاع از امام و قانون و ملت در برنامه های آنها نبود.

 

رییس شورای فرهنگ عمومی توکهور و هشتبندی ضمن اشاره به دوگانگی های گفتاری و رفتاری سران فتنه و با بیان اینکه امام همیشه توصیه به قانون مداری  و مراجعه به مراجع قانونی و حمایت از ولی فقیه داشتند بیان کرد: چرا با لجاجت راه دیگری رفتید و مقابل قانون و رهبری ایستادید و علیه تمامی آرمان های امام شعار سر دادید.
وی با یادآوری فرمایش امام مبنی بر اینکه آنروز که آمریکا از شما تعریف کرد باید به اعمال خود شک کنید در خطاب به عوامل فتنه افزود: وقتی حمایت آمریکایی ها و غربی ها علنی شد و با ذکر نام سران فتنه اعلام کردند که امید ما در ایران جنبش سبز است؛چرا اعلام برائت نکردید.
حجت الاسلام بارانی تصریح کرد: مردم صبور ما نجابت به خرج دادند تا به هتک حرمت روز عاشورا رسید و اینجا دیگر سخن از انقلاب و امام و آرمان ها به تنهایی نبود بلکه ضدیت فتنه گران با یک بنیان عقیدتی مردم و جسارت و اهانت به عاشورا و حسین ابن علی؛مظهر همه خوبی ها بود،در اینجا باید فضای فتنه شکسته می شد لذا بصیرت مردم در ۹ دی ظهور پیدا کرد و یوم الله دیگری در تاریخ این کشور رقم خورد..
بارانی خطاب به دشمنان ملت ایران گفت: اگر تصور می کنید می توانید بین ملت و ولایت و نظام اسلامی فاصله بیندازید کور خوانده اید،پیام ۹ دی این است که این نظام و انقلاب متعلق به مردم و نگهبان آن خود مردم هستند و مثل ۹ دی در هر توطئه و فتنه ای که تدارک ببینید از ملت ولایی ما سیلی محکمی خواهید خورد.
خطیب جمعه توکهور و هشتبندی راه سعادت ملت به نتیجه رساندن انقلاب و قدردانی از خون شهدا و پیروی از ولایت فقیه برشمرد و تاکید کرد: هر کسی از خط اصیل ولایت زاویه پیدا کند باید توسط ملت تودهنی بخورد.

 

وی یادآور شد: :فتنه ۸۸ نه اولین و نه آخرین منتها رنگ فتنه و چهره ها و گاهی طریقه صحبت ها عوض می شود ما باید با بصیرت، شناخت و پیروی از ولایت فقیه، فتنه را شناسایی و محکم در برابر فتنه گران بایستیم دوگانگی اصلی در نظام ما دوگانگی انقلابی و غیر انقلابی است و معیار انقلابی بودن تبعیت از رهبری در عمل است.

 

بارانی دربخش دیگری از خطبه ها به امضای تفاهم نامه ساخت یک مرکز بستردرمان توسط بنیاد علوی اشاره کرد و با ابراز امیدواری در تسریع شروع مراحل اجرایی این پروژه گفت: از همه کسانی که نقشی در این مساله داشتند بخصوص ریاست محترم شبکه بهداشت شهرستان میناب که مدیری دلسوز و متعهد هستند از واقفین زمین و از روسای شورای شهر و بخش منطقه کمال تشکر و قدردانی را دارم.
حجت الاسلام بارانی به سالروز پیام امام به گورباچف هم اشاره کرد و با اظهار تاسف از عدم درک پیام امام در آن روز گفت: این پیام پیام دین و حقیقت اسلام بود و منحصر به شوروی هم نیست بلکه هر نظامی که سر عناد با خدا و معنویت داشته باشد سقوط آن قطعی است.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff