هر شخصی که منتخب مردم باشد مورد احترام همه خواهد بود و رفاقت ها پابرجاست
+ پ -
هر شخصی که منتخب مردم باشد مورد احترام همه خواهد بود و رفاقت ها پابرجاست

شهرستان بستک که به پیشانی فرهنگی هرمزگان شناخته می شود مردمانش در عین رقابت، رفاقتی بادوام دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، علیرغم بحث های فراوان و تبلیغات داغ انتخاباتی در ایران اسلامی، پرونده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بسته شد و نمایندگان منتخب مردم در سراسر کشور مشخص شدند.

 

مردم خوب و با فرهنگ ایران اسلامی از شروع تبلیغات در دور اول با رعایت اخلاق و منش انتخاباتی با حمایت از کاندید خود به پای صندوق های رای آمدند و حماسه حضور خود را به رخ جهانیان کشیدند.

 

مردم غرب هرمزگان هم یک امتحان و آزمون سخت را پشت سر گذاشتند و در این آزمون با بیداری کامل و مشارکت بالا، برگ زرین دیگری در تاریخ کشور از وفاداری به اسلام و انقلاب به یادگار گذاشتند.

 

انتخابات در غرب هرمزگان حتی به دور دوم کشیده شد ولی باز هم از حماسه این ملت کم نشد و بار دیگر مردم بستک، بندرلنگه، پارسیان و کیش با رعایت تمامی جوانب و احترام به کاندید رقیب در روز ۱۰ اردیبهشت حماسه ساز شدند.

 

حالا سه روز از این حماسه میگذرد و مردم در کمال دوستی و رفاقت در کنار هم زندگی می کنند.شهرستان بستک که به پیشانی فرهنگی هرمزگان شناخته می شود مردمانش در عین رقابت، رفاقتی بادوام دارند.

 

آنها می دانند که انتخابات، امیدواری ما به آینده را نشان می دهد و در حال حاضر با اینکه رقابت پایان یافت اما رفاقت و همدلی این مردم پابرجاست و هر شخصی که منتخب مردم باشد مورد احترام همه خواهد بود.

 

اقتدار جمهوری اسلامی در سایه حضور مردم در عرصه های مختلف انقلاب و بخصوص در انتخابات شکل می گیرد اگر ایران اسلامی امروز یک کشور مقتدر است به این دلیل است که قدرت او به خاطر پشتوانه مردمی آن است.

 

به هر حال امیدواریم با پایان یک دوره دیگر از انتخابات و رقابت فشرده نامزدها با هم، از امروز بار دیگر رفاقت ها مشهود شده و همه نامزدهایی که از ابتدا در این انتخابات ثبت نام کردند و از رقابت جا مانده یا از رسیدن به مجلس بازماندند عقب ننشسته و با ارائه ایده های خود، منتخبان مردم را در پیشرفت و توسعه یاری رسانند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff