هر جا فریاد مظلومی بلند شود بسیجی از آن دفاع می کند

برزگر، مسئول سازمان اساتید، طلاب وروحانیون سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: بسیج شجره طیبه به شمار می رود که دارای دستاوردهای فراوانی است.

مسئول سازمان اساتید، طلاب وروحانیون سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه بسیج درخت پرثمر و اثر بخشی است، گفت: بسیج حامی انقلاب و فدایی اسلام بوده و نیروی جهادی و پر تحرک دارای انگیزه و تفکر ناب است در یک کلام بسیج یک تفکر و یک فرهنگ است.

برزگر فرهنگ بسیجی را ایثار،جهاد وشهادت، ازخودگذشتگی، وفاداری ،ولایتمداری و پشتیبانی از اسلام ناب دانست و عنوان کرد: بسیج هم به مملکت خدمت می کند و هم دارای فرهنگ قوی است اگر فرهنگ بسیجی در جامعه ما پیاده شود و جامعه بر اساس هدایتهای امامین انقلاب حرکت کند و خود را بر اساس راهبردهای امام انقلاب تنظیم کند و بر همین اساس راه دفاع از اسلام ناب و دستاوردهای انقلاب را سرلوحه کار خود قرار می‌دهد.

وی تصریح کرد: بسیج اندیشه ایست که انسان سازی درمتن و تفکر اوست که هر جایی فریاد مظلومی بلند شود از آن مظلوم دفاع می کند.

مسئول سازمان اساتید، طلاب وروحانیون سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با تاکید بر اینکه بسیج نیروی های مقاومت را منسجم می کند، بیان کرد: دراین بسیج اقشار مختلفی وجود دارد منجمله بسیج طلاب، بسیج طلاب در دو مسیرحرکت می کند یک مسیر هدایت و خدمت و مسیر دوم آمادگی برای رزم و مقابله با دشمن در برنامه خود دارد بسیج طلاب در کنار دیگر اقشار این خدماتی که نیاز جامعه است از خود نشان می دهد.

برزگر افزود:در همین قضیه کرونا بسیج طلاب پابه پای نیروهای دیگر خدمت خودشان را به مردمشون و مقابله و مبارزه با ویروس کرونا آغاز کردند تمامی حوزه های علمیه اساتید ما طلاب و روحانیان ما ائمه جمعه و جماعات ما در صحنه مبارزه و مقابله با ویروس منحوس کرونا حاضر شدند.

انتهای پیام/