هر تروریستی در دنیا مستقیم زیر چتر حمایت آمریکاست
+ پ -
هر تروریستی در دنیا مستقیم زیر چتر حمایت آمریکاست

فرمانده سپاه میناب گفت: تروریست ها زیر چتر آمریکا بصورت مستقیم یا غیر مستقیم آزادنه مردم بی گناه را قتل عام می کنند و هیچ مواخذه یا بازخواست از سوی سازمان حقوق بشر نمی شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب،  سرهنگ حبیب الله سهرابی فرمانده سپاه شهرستان میناب گفت: تروریست ها زیر چتر آمریکا بصورت مستقیم یا غیر مستقیم آزادنه مردم بی گناه را قتل عام می کنند و هیچ مواخذه یا بازخواست از سوی سازمان حقوق بشر نمی شوند.

 

وی در ادامه بیان داشت: سیاست آمریکا بخصوص در منطقه این است که خود را مستقیم در گیر جنگ نمی کند و با راه اندازی جنگ های نیابتی علیه برخی از گشورها به اهداف شوم خود دست پیدا می کند.

 

سرهنگ حبیب الله سهرابی اظهار داشت: تشکیل و حمایت از گروهک های ترورستی مانند داعش می خواهند بطور مستقیم بوسیله گروهک های تروریستی حکومت برخی ممالک اسلامی را منحل کنند و حکومتی که مدنظر آنهاست را جایگزین آنها کنند و پایگاه های خود را در منطقه مستحکم تر کنند.

 

فرمانده سپاه ناحیه میناب در ادامه با اشاره به مذاکرات هسته ای کشورمان با ۱+۵ گفت: تاریخ کشورمان بی اعتماد بودن و عهد شکن بودن آمریکا را ثابت کرده و نباید دوباره فریب آنان را بخورد زیرا آمریکا به هیچ تعهدی در جهان پایبند نبوده و نخواهد بود و منافع خود را برتر از منافع کشورهای دیگرمی دانند.

 

سرهنگ سهرابی در پایان با بیان اینکه تیم مذاکره کننده ایران با رعایت خطوط قرمزوارد مذاکره شود افزود: تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان باید در انعقاد قرارداد هوشمندانه عمل کند و با رعایت خطوط قرمز کشور که مقم معظم رهبری بارها به آن اشار داشته است پای میز مذاکره حاضر شوند.

 

انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff