هرمزگان در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد
+ پ -
هرمزگان در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد

استاندار هرمزگان اظهار کرد:هرمزگان در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد و باید از همه ظرفیت ها در امر مبارزه استفاده کنیم و نیاز است در زمینه پیشگیری نیز بیشتر کار کنیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ جاسم جادری  استاندار هرمزگان در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان بر لزوم استفاده از ظرفیت روحانیون و مبلغین دینی در ایام ماه محرم و مراسمات مذهبی این ماه گفت: برای فرهنگ سازی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر از این فرصت برای مطرح کردن بحث آسیب های اجتماعی و مشکلات مواد مخدر و پیشگیری از آن بهره برد.

وی افزود: آموزش های پیشگیری در زمینه آسیب های اجتماعی به خصوص مبارزه با اعتیاد در مدارس برای دانش آموزان و والدین مورد توجه قرار گیرد.

استاندار هرمزگان اظهار کرد: خواستار تخصصی کردن سازمان های مردم نهاد در حوزه آموزش و پیشگیری از اعتیاد شد که نیاز است این سمن ها شناسایی و دوره های آموزشی برای آنها برگزار و توانمند شوند تا در زمینه پیشگیری و درمان اعتیاد راهکار ارائه دهند.

وی اعتیاد را تهدیدی برای سلامت جسمی و روانی جامعه دانست و افرود: اعتیاد به مواد مخدر از نگرانی های عمده برای همه ملت ها و دولت ها و نسل های آینده است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: هرمزگان در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد و باید از همه ظرفیت ها در امر مبارزه استفاده کنیم و نیاز است در زمینه پیشگیری نیز بیشتر کار کنیم و به سمت تربیت نیروی متخصص پیشگیری اولیه از اعتیاد برویم.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff