هرجامعه ای شهیدان را همچون سایر اموات بداند از بین رفتنی
+ پ -
هرجامعه ای شهیدان را همچون سایر اموات بداند از بین رفتنی

یادواره شهدای دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی آباد با حضور فرماندار، فرمانده سپاه، نماینده ولی فقیه سپاه حاجی آباد ،دکتر حیدری ریاست دانشگاه و جمعی از مسئولان دانشگاهی، در این واحد برگزار شد.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد،اصغر جهانگیری فرماندار حاجی آباد با بیان اینکه آسایش و آرامش کنونی کشور مرهون جانفشانی شهدا و ایثارگران است، گفت: شما دانشجویان امروز وظیفه دارید که با درس خواندن و انجام کارهای پژوهشی دین خود را به انقلاب و شهدای ادا کنید .

جهانگیری طی سخنانی در خصوص اقدامات دولت تدبیر و امید افزود: دولت تدبیر و امید طبق قولی که به مردم داده بود توانسته است امروز با اجرا شدن برجام و رفع تحریم ها مشکلات اقتصادی کشور را حل نماید.

فرماندار حاجی آباد در بخش دیگر سخنان خود به انتخابات پیش رو اشاره کرد و بیان داشت: شما دانشجویان وظیفه دارید در تشویق حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنید.

وی با بیان اینکه دانشجو باید فعال و آگاه به مسائل روز دنیا باشد افزود: دانشجو باید یک سیاستمدار باشد ولی سیاست زده نباشد.

در ادامه حجت امیری کیا فرمانده سپاه حاجی آباد گفت: نزدیک به چهار دهه از پیروزی انقلاب می گذرد و دشمن هر روز دشمنی خود را از هر زاویه ای به ما نشانه می رود، اما ملت ما با بصیرت است و با آرمان شهدا و ولایت پیمان بسته است.

امیری کیا بیان داشت: هرجامعه ای شهیدان را همچون سایر اموات بداند آن جامعه از بین رفتنی است اما جامعه ای که جایگاه شهدا را درک و زنده نگه دارد قطعاً جامعه ای ماندگار و پایدار خواهد بود و از این رو است که باید قدر این شهدا را بدانیم.

وی با بیان اینکه هدف اصلی جنگ به قصد براندازی نظام وانقلاب بود، بیان کرد: شدا بهترین الگو برای همه هستند باید مدیون شهدا بود و برگزاری یادواره اقدامی کوچک در این زمینه است.

انتهای پیام/ی

IMG_20151223_152844 IMG_20151223_152924 IMG_20151223_152941

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff