هدیه قهرمانی ام را برای افتخارات ملی به فروش گذاشته ام/حقوق مربی را هم از جیب می دهم
+ پ -
هدیه قهرمانی ام را برای افتخارات ملی به فروش گذاشته ام/حقوق مربی را هم از جیب می دهم

نائب قهرمان هرمزگانی مسابقات پارآسیایی کره جنوبی با بیان اینکه مسئولین هیچ گونه حمایتی برای شرکت در مسابقات جهانی پیش رو نداشته اند افزود: برای کسب مدال افتخار برای کشورم هدیه قهرمانی ام را به فروش گذاشته ام.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حسن دهقانی معلول متولد سال ۱۳۶۶ ورزش را از دل روستای بازیاری یکی از روستاهای شهرستان میناب بصورت حرفه ای آغاز کرده و عناوین قهرمان جهان در پرتاب نیزه و نائیب قهرمانی مسابقات پارآسیایی کره جنوبی در پرتاب دیسک را در کارنامه خود دارد.

 

 

دهقانی که خود را جهت شرکت در مسابقات انتخابی سهمیه پارالمپیک تمرینات خود را زیر نظر حمید مزارزهی مربی تیم ملی شروع خواهد کرد از پرداخت هزینه ماهیانه ۵۰۰ هزار تومان از جیب شخصی خود به این مربی خبرداد.

 

 

نائب قهرمان مسابقات پارآسیایی کره جنوبی در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب ضمن گلایه مندی از فراهم نشدن شرایط و کمک های مالی به ورزشکاران میناب گفت: بدلیل نبود مربی و حمایت های مالی استانی با رایزنی های انجام شده تمرینات خود را زیر نظر مربی تیم ملی در مشهد با پرداخت هزینه شخصی شرع خواهم کرد.

 

 

وی خاطر نشان کرد: مسابقات جهانی ریو برزیل در مهرماه سال جاری در قطر برگزار می شود.

 

نائب قهرمان مسابقات پارآسایی کره جنوبی در رشته پرتاب دیسک از نبود مربی و عدم حمایت مالی از جامعه معلولین در هرمزگان خبردادو گفت: زمینی که در روز تجلیل از قهرمانان ورزشی شهرستان در صورت فراهم نشدن حمایت مالی به معرض فروش خواهم گذاشت.

 

 

حسن دهقانی با رکورد ۴۹ متر و ۴۰ سانتیمتر در رشته پرتاب نیزه عنوان قهرمان جهان و ۱۲ متر و ۳۱ سانتیمتر بعد از همتای خود از کشور مالزی نائب قهرمان آسیا و جهان یکی از افتخارآفرینان شهرستان میناب به شمار می آید.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff