هدیه تدبیر و امید به شهرستان های هرمزگان افتتاح یک پروژه در هفته دولت
+ پ -
هدیه تدبیر و امید به شهرستان های هرمزگان افتتاح یک پروژه در هفته دولت

مدیر برنامه و بودجه استان هرمزگان با اشاره به اعتبارات اندک استان در سال گذشته اظهار کرد: امسال با توجه به تخصیص و مشکلات نسبت به سال قبل در اجرای پروژه ارتقا داشتیم که در هر شهرستان یک پروژه به عنوان هدیه دولت داده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مسعوددالمن، مدیر برنامه و بودجه استان هرمزگان گفت: بخش عمده ثمره کار دولت در هفته دولت تبلور در غالب پروژه هایی است که دستگاه های اجرایی افتتاح می کنند و به مردم استان عرضه می کنند تا بتوانند بخشی از نابرخورداری ها و محدودیت ها را جبران کنند. مواردی را اشاره می کنم؛ درخواستی که از همکاران و دستگاه های اجرایی داریم اینکه اگر فرصتی نشده که پروژه ها را اعلام کنند و تا فردا آخرین مهلتی است که نماینده اجرایی پروژه ها را به ما اعلام کند.

وی تصریح کرد: انتظار ما این است که هر دستگاه اجرایی یک گزارش تحلیلی از پروژه هایی که افتتاح خواهد شد را در بخش های مختلف آموزشی، راه، آب و غیره به ما اعلام کنند. با توجه به اینکه سال گذشته تخصیص اعتبار کم داشتیم، امسال هم با توجه به تخصیص و مشکلات نسبت به سال قبل در اجرای پروژه ارتقا داشتیم.

دالمن افزود: پروژه ای افتتاح می شود که همه ملزومات آن فراهم شده باشد، پروژه هایی که تاکنون دچار نواقص از جمله تجهیزات، آب، برق و … افتتاح نخواهند شدلذا فرمانداران اطمینان حاصل کنند که پروژه ها به طور کامل آماده افتتاح هستند، در عین حال قرار بر این است که در هر شهرستانی یک پروژه به عنوان هدیه دولت داده شود، ما از فرمانداران پروژه هایی را اخذ کردیم و در حال تصمیم گیری هستیم.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff