هدف گروه هاي تروريستي ايجاد جنگ های مذهبي در منطقه است
+ پ -
هدف گروه های تروریستی ایجاد جنگ های مذهبی در منطقه است

امام جمعه اهل سنت قشم با بیان اینکه حمله تروریستی داعش در کویت وحشیانه است افزود: هدف اصلی این گروهک ها ایجاد تفرقه و جنگ در بین مذاهب اسلامی است.

شیخ عبدالرحیم خطیبی قشمی امام جمعه اهل سنت قشم با اشاره به حادثه تاسف برانگیز  خونین مسجد امام صادق(ع) کویت گفت : گروه های تروریستی به دنبال ایجاد جنگ های قومی و مذهبی در کشورهای اسلامی هستند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازقشم آزاد شیخ عبدالرحیم خطیبی قشمی گفت : حادثه کویت حادثه دردناکی بود ، که دل هر مسلمانی را آزرده خاطر می کند .

 
وی گفت : کشتن  انسانهای  بی گناهی  که  در  حال  انجام  فریضه ی  دینی  خود  بودند ، تنها  نقشه ی  استکبار  جهانی است ، که  سرکردگی  آن  توسط رژیم صهیونیسم  کنترل  می شود .
امام جمعه اهل سنت قشم با اشاره به جنایات گروه های سازمان یافته اظهار  داشت  : گروه های سازمان یافته از جمله داعش وحشی های هستند که می خواهند با نام اسلام به اسلام و مسلمانان ضربه بزنند و اسلام هراسی را در سر لوحه ی کار خود قرار دهند.
وی گفت : این گروه ها در اسلام هیچ جایگاهی ندارند و هدفشان زشت جلوه دادن اسلام است که با هوشیاری مسلمانان و ایجاد وحدت این توطئه نیز خنثی خواهد شد .
شیخ عبدالرحیم خطیبی قشمی از مسلمانان خواست تا با بصیرت خود را در قبال این گونه حرکات وحشیانه ی گروه های تکفیری که به پشتوانه ی آمریکا ،اسرائیل و انگلیس کار می کنند با لا ببرند و خط خود را از این غاصبان جدا کنند.

 

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff