هدف طرح تحول محلات اشتغال بسیجیان است

فرمانده سپاه حاجی آباد گفت:اولویت مامعیشیت و اشتغال مردم است و باتوجه به شعار سال هم از سوی حضرت آقا اعلام شده دنبال رفع موانع وحداقل شناسنایی موانع و پشتیبانی از آنها هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرهنگ محمد میرزاده، فرمانده سپاه حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم اظهار کرد: درسال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ چهل و پنچ قرارگاه تحول محلات در شهرستان حاجی اباد فعال شده که این فعالیت ها ادامه دارد و ماهمه کار گروه های شش گانه را در محلاتمون فعال کردیم که بر علاوه برآن قرارگاه سلامت را در شهرستان و هم در محلات به عنوان کار گروه های سلامت فعال کرده ایم و باتوجه به وجود بیماری کرونا کار گروه های سلامت ما خدمات شایانی را به مردم ارائه کردند .
میرزاده افزود:قرارگاه های تحول محلات باعث شده که شاخص های مختلف در محلات ارتقاء پیداکند که بتوانیم محلات را در یک چشم انداز یک محله ی اسلامی نزدیک کنیم ما اگر به همین روند قرار گاه های تحولات محله ادامه بدهیم و بتوانیم از همه ارکان و اعضاء و مردم محله کمک‌بگیریم و هم افزایی و همراهی داشته باشند این تحولات به تحولات اسلامی نزدیک خواهد شد .
وی تصریح کرد:هدف نهایی همان رسیدن به تمدن اسلامی است که انشالله در گام های بعدی و چشم اندازهای دورتر تحول پیدا می کنند.
وی افزود: در مباحث اشتغال و معیشت مردم خدماتی انجام شده البته که هرچند کم هست و هنوز هم جای کار هست اما کار گروه های مختلف جهادی در قرارگاه های تحولات تشکیل دادیم و در این قرارگاه های تحولات محلات حداقل دو گروه جهادی یک گروه خواهران ویک گروه برادران هستند کار خدمت رسانی میکنند در زمینه ی زیرساختی و فرهنگی و…فعالیت دارند که باعث رضایت مندی مردم بزرگ شهرستان حاجی اباد شده است.
میرزاده افزود: از طرفی بحث اشتغال راهم پیگیری کردیم و آمار های دقیق رابدست آوردیم و از اون هایی که پژوهشگر هستند و مهارتهای که دارند در قالب یک برنامه ی مدون تدوین کردیم ‌وبه تدریج به سمتی حرکت میکنیم که اون هایی که مهارتی ندارند را آموزش دهیم وآنهایی که مهارت دارند را به بازار کار وصل کنیم .
وی بیان داشت: اولویت مامعیشیت و اشتغال مردم است و باتوجه به شعار سال هم از سوی حضرت آقا اعلام شده دنبال رفع موانع وحداقل شناسنایی موانع و پشتیبانی از آنها هستیم.

میرزاده ادامه داد:در مجموعه های دولتی بتوانیم که در آنجا هایی که با تولید مشکل دارند را رفع کنیم و باعث رونق تولید و اشتغال بیشتر در شهرستان بشویم .

این مقام مسئول افزود:تاکنون در بحث اشتغال زایی، خدمات رسانی،در زمینه های زیر ساختی و ساخت منازل محرومین و خدمات اموزشی علمی فرهنگی خدمات ارزنده ای به مردم داده شده و مردم هم این گفتمان های قرارگاه های تغییر تحول را دریافت کردند و همراهی میکنند و انشالله هرچه جلوتر برویم آنچه که در محلات اتفاق میفتاد اینکه یک محله بتوانیم تمام ظرفیت های خودش رافعال کند وبتوانند که توسط خود مردم محله مشکلات را یکی یکی حل کنند.

میرزاده تصریح کرد: درمباحث اخلاقی ؛ دینی سیاسی ؛اجتماعی شاخص ها را هم ارتقاء ببخشیم.

انتهای پیام/