هدف دشمنان اسلام بر هم زدن ثبات جهان اسلام است
+ پ -
هدف دشمنان اسلام بر هم زدن ثبات جهان اسلام است

امام جمعه موقت اهل سنت سیریک با محکوم کردن حملات تروریستی در کویت گفت : هدف دشمنان بر هم زدن امنیت و ثبات در جهان اسلام است.

امام جمعه موقت اهل سنت سیریک گفت : حمله تروریستی از هر گروه یا جناحی که باشد محکوم است ، وقت آن رسیده که ما مسلمین مواظب فتنه دشمنان اسلام باشیم.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازآذینی ، شیخ ابراهیم اسماعیلی امام  جمعه  موقت  اهل سنت  سیریک گفت : مسلمانان اعم از شیعه و سنی در این شرایط حساس و مهم منطقه ای و بین المللی باید مواظب باشند که عملیات های احساساتی و بی منطق جز با تدبیر حکیمانه بزرگان نتیجه نخواهد داد و هدف دشمنان اسلام بر هم زدن امنیت و ثبات جهان اسلام است.
وی  افزود : زندگی مسالمت آمیز همه فرقه ها در بلاد اسلامی را خواهانیم و هر نوع عملیاتی که سبب ریختن خون انسان های بی گناه شود از طرف هر فرقه، جناح ، و یا مذهبی باشد محکوم می باشد به امید روزی که مسلمانان با وحدت تعقل و تدبر و چشم اندازی دراز مدت در کنار همدیگر زندگی خوب و با عزتی داشته باشند.
شیخ اسماعیلی یادآور شد: ما همینطور که خواهان امنیت و آرامش در کشور خودمان می باشیم آرامش و امنیت دیگر کشورهای اسلامی و جهان انسانیت را خواهانیم و آرامش و امنیت کشورهای همسایه آرامش و امنیت ماست و همه با هم باید جهت برقراری امنیت منطقه همکاری داشته باشیم.
امام جمعه موقت اهل سنت سیریک گفت : عملیات تروریستی و کشتن انسان های بی گناه حرکتی است جهت فتنه انگیزی میان مسلمانان که دشمنان اسلام و در راس همه آنها امریکا و اسرائیل غاصب با حمایت و پشتیبانی گروههای تکفیری و داعشی خواستار اختلاف و حکومت بر جهان اسلام می باشند و با اینگونه اعمال ننگین و ضد بشری می خواهند ریشه اسلام را به دست خود مسلمانان نابود سازند تا به اهداف پلیدشان دست دسترسی داشته باشند.
انتهای پیام / س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff