هدف از مطرح کردن برجام های دیگر تغییر حاکمیت سیاسی و انقلابی ایران است/ در اقتصاد مقاومتی نباید چشم به برجام و آمریکا باشد
+ پ -
هدف از مطرح کردن برجام های دیگر تغییر حاکمیت سیاسی و انقلابی ایران است/ در اقتصاد مقاومتی نباید چشم به برجام و آمریکا باشد

امام جمعه رودان هدف از مطرح کردن برجام ۲ و ۳ از سوی بغضی افراد، تغییر حاکمیت سیاسی و انقلابی ایران دانست و افزود: در این اوضاع پیچیده ، این بزرگ دیده بان تیز بین انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله و العالی) ایستاده اند و همه مردم پشت سر ایشان هستند و امیدی که در دلهاست به ایشان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد امام جمعه شهرستان رودان در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه امروز شهرستان گفت: امسال سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است و در خیلی از سال ها رویکرد مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ، رویکردشان اقتصادی بود و با توجه به اینکه دشمنان تبلیغات سنگین و تحریم های  اقتصادی علیه ما به راه انداختند، اما رهبر انقلاب تنها راه برون رفت از تحریم ها و دشمنی ها، رفتن به سوی اقتصاد مقاومتی دانست.

 

تاج زاد با اشاره به اینکه اوضاع کنونی بازار و وضع معیشت مردم خوب نیست، اظهار کرد: در عرصه تولید و رکودی که بر بازاری که بر تجار و تجارت ما حاکم شده و در معیشت روزمره مردم تأثیر گذاشته، اوضاع خوبی نیست، ودرسته مردم ما نجابت از خودشان نشان می دهند و پای استقلال، عزت و شرافت کشور ایستاده اند و دم نمی زنند، اما وظیفه دولتمردان کار کردن در مسیر اقتصاد مقاومتی است.

 

امام جمعه رودان افزود: آنچه که امروز باعث نگرانی و یا برنگرانی ها افزوده، ضعف مدیریت جهانی و علمی در عرصه اقتصاد و نظارت است و سه قوه  امسال دست به دست هم دهند و بجای محاکمه های طولانی که برای مردم عادی شده، جلوی دزدی ها را بگیرند و با مظاهر فساد اقتصاد مقاومتی، مبارزه حقیقی، انقلابی و جدی انجام دهند.

 

وی ادامه داد: رهبر انقلاب امسال را اقتصاد مقاومتی نام نهادند که شاید کسانیکه در خط اقتصاد مقاومتی نیستند در این خط قرار بگیرند، و دائم جلسه گرفتن و حرف زدن و به تعبیر رهبری ، آن مسائل روزمره مسئولان را به نام اقتصاد مقاومتی معرفی کردن، کار درستی نیست.

 

حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد اضافه کرد: سه قوا باید امسال به میدان بیایند و جای شرمندگی است که در مقابل نجابت و صبوری مردم نتوانند انجام دهند، مردمی که با زبان بی زبانی می گویند جلوی این دزدی ها و کسانیکه به بیت المال خیانت می کنند، جلوی کسانیکه حرف رهبری را گوش نمی دهند در اقتصاد مقاومتی خیانت می کنند را بگیرید.

 

خطیب نماز جمعه رودان با اشاره به اینکه در شهرستان رودان کار اقتصادی کم شده، گفت: شهرستانی که با مردم خونگرم و ولایتمدار،همه جور آماده خدمت هستند و با وجود باغات لیمو و مرکبات و درخت خرما باید قطب اقتصادی باشد،جایی که زمین و آبش طلاست، چرا یک شهرک صنعتی خوب و کارخانجات تولیدی نباشد و یا اگر این یک و دو موردی که هست بخاطر سود زیاد بانکی تعطیل شود.

 

وی افزود: سال قبل سپاه پاسداران چندین طرح اقتصاد مقاومتی را در شهرستان افتتاح کرد و در حد توان خود این نهاد انقلابی در عرصه اقتصاد مقاومتی فعالیت می کند و جای تشکر دارد، اما نهادهای دولتی هم باید به میدان بیایند و امسال هم توقع داریم بیش از پیش چه سپاه و چه مسئولین یه کارگروه اقتصاد مقاومتی تشکیل دهند و هر سه ماه یکبار گزارشی از اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرستان را به مردم بدهند.

 

امام جمعه رودان در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه اگر ما چشممان به آمریکا و برجام باشد هیچ پیشرفتی نمی کنیم و خودکفا نمی شویم، اظهار کرد: چرا بعضی از دولتمردان از خواب بیدار نمی شوند و یا اینکه خود را به خواب زدند، در همین برجام چقدر بدعهدی شده اما دست از برجام برنمی دارند و دنبال حرف رهبری آن طوری که هست نمی روند.

 

تاج زاد هدف از مطرح کردن برجام ۲ و ۳، تغییر حاکمیت سیاسی و انقلابی ایران دانست و افزود: در این اوضاع پیچیده ، این بزرگ دیده بان تیز بین انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله و العالی) ایستاده اند و همه مردم پشت سر ایشان هستند و امیدی که در دلهاست به ایشان است.

 

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در دیدار نوروزی با فرماندهان نیروی های مسلح، گفت: رهبر انقلاب تأکید کردند نیروی های مسلح چه ارتش و چه سپاه،هم مکتبی است یعنی انگیزه دینی و معنوی دارند و هم کارایی دارند، و بعضی ارتشها کشورها مرتجع دیگر مثل عربستان، فقط تشریفاتی هستند و بعضی ارتش ها کارایی دارند ولی بی رحم و بی منطق هستند، اما ارتش و سپاه ما اینجوری نیست.

 

تاج زاد همچنین ادامه داد: ارتش و سپاه ما در مقابل زیاده خواهی های دشمنان عقب نشینی نمی کند و علاج ملت ما در مقابل زورگویی های استکبار، فقط اقتدار و توان نظامی بالا است و این رو باید در گوش بعضی از افراد فرو کرد و همه دستگاهها چه ارتش و چه سپاه باید در همه زمینه ها روز به روز آماده تر باشند.

 

امام جمعه رودان تأکید کرد: اگر اقتدار ما در به زمین نشانده پهباد آمریکایی نبود، اقتدار ما در دستگیری تفنگداران آمریکایی نبود، اقتدار ما در تولید موشکهای بالستیک و ترس استکبار از ما نبود، آقای ظریف نمی توانست به راحتی پشت میز با کشورهای غربی مذاکره کند.

 

وی با اشاره به جلسه کشور ترکیه که رئیس جمهور هم به این جلسه دعوت شده، تصریح کرد: اگر اقتدار و قدرت کشور ما الآن در منطقه نبود، کشور ما را راه نمی دادند و دعوت نمی کردند و یا توماری علیه ما می نوشتند و این ۴ بندی هم که نوشتند و می خواهند تصویب کنند مقداری ضعف ما را احساس کردند، رئیس جمهور محترم ما باید اقتدار و قدرت کشور ما را در این جلسه نشان دهد و بگوید ما قدرت اول  و مایه ثبات منطقه منطقه هستیم و آنها هم هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff