هدف از تشکیل داعش نابود کردن هویت انقلابی است
+ پ -
هدف از تشکیل داعش نابود کردن هویت انقلابی است

سردارترابی در برگزاری یادواره شهدای کارمند و اصناف میناب با اشاره به جانفشانی های رزمنده ها ی مدافع حرم گفت: رزمندگان بسیجی ما در هر شرایط خواب را از چشمان دشمن گرفته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب،حبیب الله سهرابی فرمانده سپاه مقاومت شهرستان میناب در یادواره شهدای کارمند و اصناف شهرستان میناب آسایش و آرامش حاکم بر جامعه را حاصل جانفشانی ها و رشادت های رزمندگان و شهدای ایران عنوان کرد.

سهرابی افزود: بسیجیان ما هرگز به دشمن اجازه نخواهند داد که طرح و نقشه ای بر علیه ایران در کشور پیاده کنند و بخواهند تعرضی به نظام داشته باشند .

وی وحدت و یکپارچگی مسئولین و روسای بسیجی ادارات شهرستان میناب را در برگزاری مراسم ها و اجرای برنامه های شهرستانی قابل تقدیر و تحسین دانست و از آمادگی بسیجیان سلحشور این شهرستان بعنوان مدافع حرم خبرداد.

در ادامه رضا ترابی فرمانده سپاه استان هرمزگان ضمن بیان گوشه ای از خاطرات جبهه و جنگ آسایش و آرامشی را که اکنون در به ثمر نشستن بسیاری از پیشرفت ها و برنامه ها حاکم می باشد ثمره جانفشانی و رشادت هایی دانست گفت:  رزمنده های بسیجی در حال حاضر با استکبار در جنوب حلب به مانند شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دست به سلاح شدند و استکبار را به زانو در آورده اند.

ترابی با اشاره به جانفشانی رزمنده ها و شهدایی چون شهید عبدالصمدی و شهید کریمی اظهار داشت: مردم میناب باید به خود افتخار کنند که شهدایی چون این عزیزان نثار انقلاب کردند.

رضا ترابی سخت ترین عملیات ها را عملیات کربلای ۵ عنوان کرد و گفت: با وجود سستی و ضعف در این عملیات روح مسیحایی و عصای روحانی معمار کبیر انقلاب ،اعتقادات عاشورایی مردم و رزمنده ها را قوتی بخشید که در یک آن رزمنده ها بر استکبار پیروز شدند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان جنایات وحشییانه رژیم صهیونیسم را در کشتار مردم بیگانه نیجریه محکوم کرد و گفت: هدف اصلی استکبار از تشکیل داعش نابودی هویت انقلابی مردم و اقدام  وحشیانه در کشورهای مسلمان نشین بخاطر ترس از تشکیل بسیج در کشورهای جهان می باشد.

در پایان از خانواده ۱۴ شهید کارمند و اصناف شهرستان میناب تجلیل بعمل اورده شد.

انتهای پیام/ز

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff