هدف از تاسیس مدارس شاهد ارتقاء سطح آموزش و پرورش اسلامی است
+ پ -
هدف از تاسیس مدارس شاهد ارتقاء سطح آموزش و پرورش اسلامی است

مدیرآموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد ارتقاء سطح تعلیم و تربیت اسلامی را مهمترین هدف تاسیس مدارس شاهد برشمرده و بیان داشت : انتظار است در مدارس شاهد بینش اسلامی دانش آموز ان بالاتر از سایر مدارس باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم،مهدی سالاری،مدیرآموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد ارتقاء سطح تعلیم و تربیت اسلامی را مهمترین هدف تاسیس مدارس شاهد برشمرده و گفت: انتظار است در مدارس شاهد بینش اسلامی دانش آموزان بالاتر از سایر مدارس باشد.

وی اظهار داشت: مقطع ابتدایی وشرایط سنی مناسب دانش آموزان فرصت خوبی را در اختیار مربیان مدرسه قرار داده است به طوری که می توان به هر نحوی دانش اموز را تحت اموزش و پرورش قرار داد.

سالاری همچنین برگزاری یادواره ها را مورد تاکید قرار داد و افزود : برگزاری یادواره ها حتی یادواره های کوچک کلاسی مورد توجه ویژه ای قرار گیرد. ارتباط با خانواده های دانش اموزان از دیگر مواردی بود که مدیر آموزش و پرورش به آن اشاره نموده و از پرسنل آموزشگاه خواست : در راستای افزایش سرعت موفقیت آموزشگاه در اهداف آموزشی و پرورشی ضمن ارتباط خوب با اولیاء، آنان را با برنامه های در حال اجرای مدرسه همراه و همگام سازند.

 رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد فعالیت های آموزشی و پرورشی  دبستان شاهد پسرانه و دخترانه این شهرستان را رضایت بخش عنوان نموده و بیان داشت :اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان یک دوره کلاس مشاوره ویژه دانش آموزان شاهد و خانواده انان را در دستور کار خود دارد.

وی هدف از برگزاری این دوره بررسی مشکلات دانش آموزان شاهد و جلوگیری از ترک تحصیل آنان عنوان نمود.

نشست ستاد شاهد با حضور مدیریت آموزش و پرورش،معاونین آموزشی و پرورشی و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد درمحل دبستان پسرانه شاهد شهید منصور عامری این شهرستان برگزارگردید.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff