هدف از برنامه هاي اوقات فراغت بايد رشد استعدادها باشد
+ پ -
هدف از برنامه های اوقات فراغت باید رشد استعدادها باشد

رئیس کتابخانه های شهرستان بستک گفت:برنامه اوقات فراغت تابستان این کتابخانه با رنگ و بوی کتاب و جامعه هدف کودک، نوجوان و خانواده برای اعضا کتابخانه و عموم مخاطبین برنامه ریزی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک در جهت برگزاری هر چه بهتر کلاس های اوقات فراغت از کتابخانه بعثت هرنگ بازدید کردند.

 

شهاب الدین بادروج رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بستک در حاشیه این بازدید به خبرنگار جهانگیریه گفت : هدف از برگزاری کلاس های اوقات فراغت کسب آرامش، آسایش و آسودگی و رضایت از کار و شغل و بهره گیری مناسب از لحظه های آزاد جوانان است و فرصتی برای افراد است که قوای ذهنی و بدنی خود را تجدید کنند که موثرتر  به کارهای خود بپردازند

 

وی تاکید کردند : هدف از برنامه های اوقات فراغت باید رشد استعدادها باشد.

 

شهاب الدین بادروج در این بازدید سرزده  ضمن اعلام رضایت  از اقدامات صورت گرفته تدوام بسیاری  از کلاسها را در طول سال تحصیلی خواستار شد.

 

وی ضمن  قدردانی از تمام خادمین  کلاسهای تابستانی در  روستای هرنگ، با توجه به بسیج تمام نیروها اعم از فرهنگی و غیر فرهنگی  در شهرستان برای پیشبرد بهتر کلاسهای اوقات فراغت  از تمامی مسئولان خواست تا در تمامی فعالیتهای سازمانی  شهرستان از این روش بهره گیرند.

 

در ادامه عبدالرزاق خرم آگاه مسئول کتبخانه عمومی هرنگ به تشریح برنامه های کلاس های تابستانه کتابخانه بعثت هرنگ پرداخت و گفت : کلاسهای آموزش کاردستی در دو مقطع با نامهای <<کودک فردا >>با تعداد ۱۸ عضو و << چسب، کاغذ، قیچی >> با تعداد ۱۰ عضو در تابستان امسال در حال برگزاری است.
وی هدف از برگزاری این کلاس ها را ساماندهی اوقات فراغت اعضا و علاقه مندان دانست و افزود: برنامه اوقات فراغت تابستان این کتابخانه با رنگ و بوی کتاب و جامعه هدف کودک، نوجوان و خانواده برای اعضا کتابخانه و عموم مخاطبین برنامه ریزی شده است.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff