هدف آمریکا از ایجاد آشوب در منطقه حفظ منافع خود است/خلیج فارس تا ابد خلیج فارس می‌ماند
+ پ -
هدف آمریکا از ایجاد آشوب در منطقه حفظ منافع خود است/خلیج فارس تا ابد خلیج فارس می‌ماند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: هدف آمریکا ایجاد آشوب در منطقه است برای حفظ منافع و دخالت در کشورها است وخلیج فارس با تدبیر مردم ایران تا ابد خلیج فارس می‌ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام جلیل درویشی،رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد  در گفتگو با خبرنگار پیارم  با بیان اینکه خلیج فارس از دیر باز به  عنوان خلیج فارس بوده است، گفت:  کشورهای خارجی و هم مردم داخلی به این مسئله آگاه بودند ولی این چند سال که مسائل سیاسی منطقه و با حمایت امریکا و پشتیبانی از دول عرب سعی بر این دارند که عنوان خلیج فارس را تغیر بدهند به نام خودشان در بیاورند ، ولی ایران و افکار عمومی به انها اجازه این کار را نخواهد داد.
درویشی  افزود: کشورهای عربی خودشان به این مسئه واقفا که از قدیم الایام نام این خلیج، خلیج فارس بوده و خواص آنها هم می دانند و بارها هم اعلام کردند ولی آنها به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا بحث اسلام حراسی را در منطقه به راه انداختند و شایع کرده اند که بخواهند ایران را از نظر جغرافیایی محدود کنند و زمانی هم در جنگ ایران و عراق مدعی خوزستان و کردستان بودند و می گفتند باید به کشور ترکمنستان و عراق داده بشود و کردهای کردستان و عرب های خوزستان متعلق به این دوکشور هستند ولی نتوانستند کاری از پیش ببرند.
وی ادامه داد:  آمریکایی کشورهای عربی تحریک می کنند که شما ۱۱ کشور عربی در کنار خلیج فارس هستید باید نام خلیج به نام خلیج عربی باشد نه فارسی، دخالتهای این شیطان بزرگ بارها اعراب را به این فکر واداشته است که تصمیم به تغییر نام خلیج فارس به خلیج عربی بگیرند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد تصریح کرد:بارها این بحث را به راه انداختن ولی مستنداتی نتوانستند ارائه بدهند؛ آنها نه از نظر ارائه مستندات مدرکی در دست دارند و از نظر سیاسی هم که امریکا، اسرائیل و انگلیس پشتیبان انها می باشند، هیچ غلطی  تا کنون نتوانستد بکنند و نخواهند کرد .
درویشی تصریح کرد: خلیج فارس برای همیشه و تا ابد خلیج فارس می‌ماند چرا که پاسخ مردم ما به یاوه‌گویان دندان‌شکن است.
وی خاطر نشان کرد: هدف آمریکا ایجاد  آشوب در منطقه است برای حفظ منافع و دخالت در کشورها است چرا که هیچ قانونی بین المللی مجوز حضور در منطقه را نمی دهد و انها با آشوب و کشتار مسلمانان می خواهند در منطقه حضور و برای ماندن خود دلیل تراشی می کنند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff