هدف آمريكا از مذاكره با ايران تضعيف جبهه مقاومت در منطقه است/ آمريكايي ها به هيچ عهد و پيماني پايبند نيستند
+ پ -
هدف آمریکا از مذاکره با ایران تضعیف جبهه مقاومت در منطقه است/ آمریکایی ها به هیچ عهد و پیمانی پایبند نیستند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: جمهوری اسلامی به تعهدات خویش در برجام عمل کرده اما طرف مقابل حاضر نیست به تعهدات خود عمل کند و هدف آمریکا از مذاکره با ایران در خصوص مسائل سوریه تضعیف جبهه مقاومت اسلامی در منطقه است.

امیرحسین مرادپور دهنوی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو ی اختصاصی با خبرنگار هرمز گفت: هدف آمریکا از مذاکره با ایران در خصوص مسائل سوریه تضعیف جبهه مقاومت اسلامی در منطقه است.

 
وی افزود: روحیه و خوی سلطه گری و استکباری ایالات متحده امریکا از دلایل اصلی مخالفت جمهوری اسلامی ایران از مذاکره با این کشور است همانطور که مقام معظم رهبری در سالگردامام خمینی فرمودند امریکایی ها به هیچ عهدو پیمانی پایبند نیستند.

 

 

استاد دانشگاه اظهار کرد: بدعهدی ها و کارشکنی های آمریکا در خصوص اجرای برجام مشاهده می شود اما جمهورى اسلامی به تعهدات خویش در برجام عمل کرده ولی طرف مقابل حاضر نیست تعهداتش را اجرا کند.

 

 

مرادپور دهنوی گفت: آن ها هدف شان این است که ایران را وارد بازی های خود کنند که با تدبیر رهبرمعظم انقلاب جبهه مقاومت پیروز خواهد شد وبه لطف الهی داعش که مورد حمایت امریکاست ازبین خواهد رفت.

 

 

وی بیان کرد: بلوکه ومصادره کردن بیش از دو میلیارد دلاراز اموال بانک مرکزی ایران به بهانه های واهی نیز نشانگر این است که امریکا بزرگترین شیطان است وتغییری در ماهیت این دولت اتفاق نیفتاده است.

 

کارشناس سائل سیاسی یادآور شد: آنچه که ازتشکیل گروه گفتگوی ایران وآمریکا نام برده می شود اگر هدف همکاری های علمی وفرهنگی بین دو کشور است مشروط به اینکه منجر به نفوذ دشمن نشود فی نفسه اشکال ندارد اما اگر هدف ، گفتگو ومذاکره با دولت آمریکا در غیرمسائل هسته است روزنه نفوذ دشمن است که رهبری معظم انقلاب اسلامی آن را رد کردند وآنها در ادعاهایشان صادق نیستند.

 

 

وی افزود: طراحی کودتای ٢٨ مرداد ١٣٣٢،ساقط کردن دولت ملی،حمایت از جنایت های رژیم شاه علیه ملت،حمایت از رژیم بعثی عراق، ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس از جمله شیطنت های آمریکا علیه ملت ایران است .

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff