هدفم تشکیل فوتبال پایه و بازیکن سازی در استقلال است
+ پ -
هدفم تشکیل فوتبال پایه و بازیکن سازی در استقلال است

سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال خونسرخ گفت : هدفم برای امسال تشکیل تیم های پایه استقلال و بازیکن سازی و سرمایه گزاری روی بازیکنان بومی و توانمند استان است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز عبدالرضا پورسبزعلی سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال خونسرخ در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری ورزش هرمزگان”ورزش۵″ گفت: متأسفانه فراخوانی که برای جذب بازیکن داده بودیم موفقیت آمیز نبود و باشگاه نتوانست بازیکنان خود را به طورکامل جذب کند به همین خاطر ۱۲ بازیکن را به باشگاه معرفی کردم .

 

سرمربی تیم استقلال خونسرخ در ادامه افزود: برخی در فوتبال دنبال مقصر می گردند و شبکه های اجتماعی محلی شده برای جولان دادن آنها و ایجاد حواشی برای ورزش استان و مخصوصاً فوتبال.

 

پور سبزعلی گفت:من برای اولین بار در طول ۴۰ سال گذشته تیم منتخب استان را تشکیل دادم که میانگین سنی بازیکنان ۱۹ سال است و پس از بستن قرارداد با استقلال خونسرخ ،آقایان برای بنده تعیین تکلیف می کنند و در شبکه های اجتماعی خود به من هجوم آوردند که چرا تیم منتخب را رها کردی و سرمربی استقلال خونسرخ شدی.

 

سرمربی تیم استقلال خونسرخ در جواب این افراد گفت:آقایان به جای به حاشیه کشاندن ورزشکاران و فوتبال استان به پیشرفت و ارتقاء آن کمک کنند و تیم ها و ورزشکاران را تشویق کنند تا بتوانند بدون حاشیه برای استان افتخارآفرینی کنند.

 

در انتها پورسبزعلی برنامه های امسال خود برای تیم استقلال خونسرخ را شرح داد و گفت: استقلال سال سختی را پیش رو دارد و من هدفم برای امسال تشکیل تیم های پایه استقلال و بازیکن سازی و سرمایه گزاری روی بازیکنان بومی و توانمند استان است تا برای سال آینده تیمی در شأن استقلال خونسرخ داشته باشیم و تیم قوی و مستحکمی را راهی مسابقات کنیم.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff