هدر رفت اعتبارات ملی در بشاگرد زیر سایه بی توجهی مسئولان
+ پ -
هدر رفت اعتبارات ملی در بشاگرد زیر سایه بی توجهی مسئولان

محور ارتباطی مرکز شهرستان بشاگرد به سمت چندین روستا که از مسیر روستای تچک می گذرد با توجه به اینکه به تازگی افتتاح گردیده باعث نشست آسفالت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، مسیر ارتباطی سردشت به سمت روستای تچک که چندین روستای دیگر را دربر می گیردچندین سال است که این پروژه راه سازی در بشاگرد ادامه دارد، باتوجه به بی کیفیتی آسفالت این مسیر نشست کرده و باعث برهم خوردن تعادل و ضررهای مالی و جانی به وسایل نقلیه و سرنشین ها از این مسیر تازه تاسیس گردیده است .

بی توجهی اداره راه و شهرسازی شهرستان بشاگرد به جان مسافران عبوری که هیچگونه آشنای به این مسیر ندارند و عدم نصب علائم هشدار دهنده ای در این مسیر ارتباطی باعث کندی رفت و آمد وسایل نقلیه و صدمات به سیستم جلو بندی و لاستیک های خودروها گردیده که مشکلات و زیان های جبران ناپذیری به همراه دارد.

grhg_photo_2015-12-11_05-46-41

آنگونه که انتظار می رفت با افتتاح آسفالت مسیرهای ارتباطی کوتاه و بهتری برای بشاگرد باشد، اما متاسفانه با وجود آسفالت غیراستاندارد و حیف و میل کردن بودجه های منطقه محروم بشاگرد توسط پیمانکارانی که هیچ ارزشی برای این منطقه و مردم قائل نیستند و تنها ملاک آنها بهم زدن سود مالی است.

اعتبارات جاده ای و راه سازی در بشاگرد مارتن جدیدی نیست که مردم بشاگرد همچنان دست به گریبان آن استاداره راه و شهرسازی شهرستان بشاگرد هیچگونه علائم هشدار دهنده ای را در پرتگاههای خطرناک جاده تازه تاسیس نصب نکرده است تا دید بهتر راننده ها در شب از این مسیر عبوری داشته باشند و از صدمات احتمالی به جان و مال مردم و راننده های عبوری جلوگیری به عمل آید.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff