هجوم تاریکی و گرما در خوابگاه برادران دانشگاه ملی هرمزگان
+ پ -
هجوم تاریکی و گرما در خوابگاه برادران دانشگاه ملی هرمزگان
دردسرهای عظیم زندگی خوابگاهی در بندرعباس!

هجوم تاریکی و گرما در خوابگاه برادران دانشگاه ملی هرمزگان

خوابگاه برادران دانشگاه هرمزگان از دیشب دچار قطعی برق شده بود که برای رهایی از گرما تعدادی از دانشجویان در مسجد دانشگاه و عده ای در ساختمان دانشگاه اسکان یافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ با آغار سال تحصیلی جدید اتفاقات خوب و بد در کنار هم برای دانشجویان رقم می خورد و دانشگاه با وجود تمام تلخی ها و شیرینی ها انسان ساز می شود و شب گذشته در یکی از دانشگاههای مادر استان هرمزگان اتفاق نسبتا ناخوشایندی برای دانشجویان این دانشگاه رقم می خورد.

استان هرمزگان با توجه به قرارگیری در منطقه جنوب کشور حدود ۹ماه سال دارای هوای بسیار گرمی است که نسبت به سایر استانهای کشور از وسایل سرمایشی بیشتر استفاده می شود و استفاده از کولر در خوابگاههای دانشجویی با جود تعداد زیاد دانشجویان به اوج خود می رسد.

دانشجویان جدیدالورود دانشگاه هرمزگان در هنگام ثبت نام با استقبال بی نظیری از سوی مسئولان دانشگاه روبرو می شوند و پس از ثبت نام در خوابگاه دانشگاه اسکان داده می شوند اما شب گذشته اتفاق بدی برای دانشجویان این دانشگاه رقم می خورد.

با وجود اینکه درفصل پائیز قرار داریم  آب و هوای هرمزگان همچنان گرم است و به ناچار بایستی از وسایل سرمایشی استفاده کرد اما شب گذشته با وجود گرما اتفاق بدی برای دانشجویان دانشگاه هرمزگان رقم می خورد.

برق خوابگاه برداران دانشگاه هرمزگان قطع می شود و هوای درون خوابگاه به حدی گرم شده است که دانشجویان به اجبار خوابگاه را ترک می کنند وتا صبح در محوطه دانشگاه قرار می گیرند و مسئولان برای رفع این مشکل دانشجویان را به سوی مسجد دانشگاه و یکی از ساختمان های دانشگاه هدایت می کنند.

م.ت یکی از دانشجویان دانشگاه هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس با بیان اینکه شب گذشته برق خوابگاه برادران دچار قطعی شده بود، گفت: دیشب از سر شب برق خوابگاه برادران قطع شد و برای رهایی از تاریکی و گرما دانشجویان در محوطه دانشگاه قرار گرفتند.

وی افزود: دونفر از مسئولان دانشگاه خود را به جمع دانشجویان رساندند و تعدادی از دانشجویان را برای رهایی از گرما و تاریکی در مسجد دانشگاه و عده ای را در یکی از ساختمان های دانشگاه اسکان دادند.

این دانشجو اظهار کرد: شب گذشته ریاست دانشگاه در مسجد دانشگاه در میان  دانشجویان قرار گرفت و گفتند که فردا ساعت ۷صبح با تعمیرات این مشکل برطرف می شود و پس از آن دانشگاه را ترک کردند.

وی بیان کرد: طبق قول رئیس داشنگاه تعمیرکاران از ساعت ۷صبح مشغول انجام تعمیرات می باشند و تاکنون که ساعت ۱۲:۴۷ دقیقه می باشد مشکل قطعی برق هنوز رفع نشده است.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff