هجدهمین یادواره سردار شهید غلامشاه ذاکری و شهدای قشم/یادواره ای به رنگ هنر
+ پ -
هجدهمین یادواره سردار شهید غلامشاه ذاکری و شهدای قشم/یادواره ای به رنگ هنر

هجدهمین یادواره سردار شهید غلامشاه ذاکری و شهدای قشم پنج شنبه ۹ دی ماه سال جاری در این شهرستان با حضور خانواده شهداء و اقشار مردمی برگزار می ‌شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، یادواره شهداء شهرستان قشم باهدف زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهیدان این شهرستان و انتقال این فرهنگ ارزشی به جوانان است که تاثیر فرهنگی آن در فضای جامعه با توجه به شرایط موجود از اهمیت بسیاری برخوردار است .

گفتنی است ، شهید سردارغلامشاه ذاکری ، فرمانده سپاه قشم در دوران دفاع مقدس متولد ۱۳۳۹ قشم است که در سال ۱۳۶۵ و طی عملیات کربلای ۴ در منطقه ام الرصاص به شهادت رسید .

photo_2016-12-24_21-19-27

بخشی از وصیت نامه شهید غلامشاه ذاکری

از پاسداری خوب پاسداری کنید و این راه را باید با مبارزه با نفس و جهاد اکبر انجام داد تا بتوانیم بر نفس و دشمن درونی غالب شویم

باید خودتان را تزکیه کنید و پلیدی ها و کثافت ها را از روان خود دور کنید و روح خود را از رذایل بزدایید.

پاسدار باید در جامعه الگو باشد. شما عزیزان پاسدار که همه چیز خود را برای اسلام داده اید باید اصلاح کنید اعمال و سکنات خود را و نفس خود را، تا بتوانید مصلح شوید چرا که جامعه احتیاج به افراد مصلح دارد.

پس لازمه اصلاح رسیدگی به احوال خود است تا بتوانیم زمینه اصلاح جامعه را بوجود آوریم و زمینه جهاد و شهادت که بهترین مرگ هاست در خود بوجود آوریم.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff