هاشمی گمان می کند پشتیبانی انگلیس از وی باعث افزایش رایش می شود/انگلیس ارتباط پشت پرده خود با برخی ها را علنی کرده است
+ پ -
هاشمی گمان می کند پشتیبانی انگلیس از وی باعث افزایش رایش می شود/انگلیس ارتباط پشت پرده خود با برخی ها را علنی کرده است

مورخ انقلاب اسلامی با بیان اینکه هاشمی امروز هیچ پایگاه اجتماعی ندارد تصریح کرد: هاشمی احساس می کند که به طور کلی پایگاه اجتماعی خود را از دست داده است و نیاز دارد تا به جایی تکیه کند و از این رو به قدرت های خارجی روی آورده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سید حمید روحانی، مورخ انقلاب اسلامی در خصوص حمایت انگلیس از برخی از کاندیداهای خبرگان مانند هاشمی اظهار داشت: در جریان فتنه ۸۸ هاشمی رفسنجانی با نامه بدون سلام و السلام خود در افزایش آتش فتنه نقش داشت.

 

وی افزود: مدارک و اسنادی که به دست آمد نشان داد که فتنه ۸۸ را عوامل استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی برنامه ریزی کرده و به وجود آوردند.

 

مورخ انقلاب اسلامی یادآور شد: مسلم بود که در فتنه ۸۸ ارتباطی کامل و سنجیده میان سران فتنه و بیگانگان وجود داشته است که این ارتباط پشت پرده توطئه ۸۸ در نهایت در این مرحله بروز پیدا کرده و به صورت علنی در آمد.

 

روحانی بیان داشت: عملکرد امروز هاشمی هم دنباله فتنه ۸۸ و در جهت اجرای سیاست های استکبار جهانی که در رأس آن آمریکا و انگلیس بوده است و پشتیبانی رسمی انگلیس از هاشمی امروز موید این موضوع است.

 

وی خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی در طول زمان بسیاری از جریان ها و چهره ها برملا می شوند ؛ برای مثال بیداری اسلامی در منطقه ماهیت عربستان را بعد از سال ها نشان داد.

 

مورخ انقلاب اسلامی  با بیان اینکه هاشمی امروز هیچ پایگاه اجتماعی ندارد تصریح کرد: هاشمی احساس می کند که به طور کلی پایگاه اجتماعی خود را از دست داده است و نیاز دارد تا به جایی تکیه کند و از این رو به قدرت های خارجی روی آورده است.

 

روحانی در ادامه افزود: هاشمی گمان می کند که پشتیبانی انگلیس از او باعث حمایت عوامل انگلیس، مزدوران، سلطنت طلبان و … از او می شود و کفه رأی او بالاتر خواهد رفت لذا تا کنون در مقابل این حمایت ها سکوت کرده است.

 

وی همچنین گفت: امیدوارم هاشمی از این شرایط نجات پیدا کرده و به سمت ملت باز گردد و بداند که در نهایت تنها انزجار و دوری از دشمنان انقلاب و بیگانه پرستان می تواند باعث سعادت دنیا و آخرت او باشد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff