هاشمی رفسنجانی با مردم قشم دیدار می کند
+ پ -
هاشمی رفسنجانی با مردم قشم دیدار می کند

آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با هدف دیدار مردم خونگرم جزیره قشم و بازدید از طرح ها و پروژه های عمرانی این منطقه، به قشم می آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ،حمیدرضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار امروز سه شنبه ۱۴اردیبهشت ماه با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، گزارش مفصلی از وضعیت فعلی و برنامه های آینده این سازمان را به اطلاع آیت الله رفسنجانی رساند.
اجرای طرح های جامع حوزه نفت و انرژی، ساخت نیروگاه  و شهرک پتروشیمی، اجرای طرح جامع ارتباطی خلیج فارس با محوریت پل جهت اتصال قشم به سرزمین اصلی، علاقمندی کشورهای اروپایی، آفریقایی و آسیایی برای سرمایه گذاری و مشارکت در صنایع شیلات، کشاورزی، فرودگاهی، ساخت راه و اسکله ها بخشی از گزارشات ارائه شده به رئیس مجمع تشخیص مصلحت در این دیدار بود.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین در این دیدار گزارشی از برنامه توسعه همه جانبه این جزیره باهدف ایجاد اشتغال پایدار برای مردم نقاط مختلف این منطقه و محقق شدن اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب را به اطلاع آیت الله رفسنجانی رساند.
آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در این دیدار با اظهار رضایت از برنامه های ارائه شده و قدردانی از تلاش مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم، علاقمندی خود برای دیدار با مردم این جزیره و بازدید از طرح های در دست اقدام در این منطقه را در آینده نزدیک به اطلاع مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم رساند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff