تبلیغات تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 276256
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۴| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
یادداشت/

هاشمی اشبه الناس به کیست/ مبادا عاقبت هاشمی همچون زبیر شود

جناب هاشمی؛ زبیر هم هرچه خورد از فرزندش خورد مبادا عاقبت شما همچون زبیر شود.

هاشمی اشبه الناس به کیست/ مبادا عاقبت هاشمی همچون زبیر شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ آقای هاشمی روز گذشته به مناسبت آغاز دهه فجر افاذاتی تأمل برانگیز داشتند؛ لازم است تا امر بر ایشان مشتبه نگردیده پاسخشان را بشنوند:
۱.حضرت شیخ در بخشی از صحبت ها سید حسن را اشبه الناس به امام می خواند!
خداوند در قرآن کریم خطاب به اهل کتابی که خود را منتسب به حضرت ابراهیم(ع)می دانند و با این بهانه از پیروی پیامبر خاتم(ص)سر باز می زنند می فرماید:
“ان اولی الناس بابراهیم للذین اتبعوه و هذا النبی…”
_نزدیکترین افراد به ابراهیم
کسانی هستند که از او تبعیت می کنند و از این پیامبر الهی…_(آل عمران/۶۸)
و چه زیبا گفت سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی:”برخی امام گذشته را عاشقند!
امام حاضر را نه…میدانی چرا؟!
چون امام گذشته را آنگونه که بخواهند تفسیر می کنند؛ اما امام حاضر را باید فرمان ببرند.”
آقای هاشمی؛ هرچند مهدی فرزندتان اشبه الناس به شماست اما لزوما هرکس وابستگی نسبی با امام راحل دارد نمی تواند اشبه الناس به ایشان باشد.
کسی اشبه الناس به امام(ره)است که با اسلام سکولار مرزبندی داشته باشد نه آن که با پرچمداران اسلام سکولار(سران فتنه) سر و سری داشته باشد و در بحبوحه فتنه ۸۸ خلاف خط امام گام بردارد.
امام اشرافیگری را مطلقا رد می کرد و از مستضعفان حمایت می کرد.
چگونه ایشان اشبه الناس به امام است؟! در حالیکه نگاهی گذرا به زرق و برق اشرافی مرقد مطهر حضرت امام که یقینا روح آن عزیز سفر کرده را هم آزرده خاطر میکند، حکایت از چیز دیگری دارد…
حضرت روح الله فرمود: “هرگاه دیدید دشمنان از شما تعریف کردند معلوم می شود عیبی در کار است.(صحیفه نور_جلد۱۷_ص۲۵۰)”
چگونه ایشان را اشبه الناس به امام می خوانید در حالی که دشمن برای او کف می زند و بنگاه خبرپراکنیbbcاو را ستاره انتخابات آتی می خواند؟!
۲.شیخ کارگزاران در جایی دیگر با حمله انتحاری به شورای نگهبان ابراز می دارد: شما صلاحیت خود را از کجا آورده اید؟! همچنین در ادامه هم چنگی بر قانون انتخابات می اندازد و چرایی عدم اصلاح آن را جویا می شود.
آقای هاشمی؛ شورای نگهبان صلاحیت خود را از قانون اساسی آورده است.همان قانونی که خود شما در تدوین اولیه آن مشارکت داشته اید.همان قانونی که با گذر از آن به مناصب قبلی و فعلی در نظام اسلامی دست یافتید؛ و این صلاحیت با تایید رهبری مشروعیت یافته؛ نه تنها شورای نگهبان  که خود شما هم در مسند ریاست مجمع تشخیص مصلحت با همین تاییدیه مشروعیت یافته اید و الا…
آقای هاشمی؛ می دانیم که ملول و سردرگم و فراموش کار شده اید.برای همین هم مجدد بخشی از کلام پیر خمین را در باب شورای نگهبان یادآوری می کنیم:
“تمکین نکردن به نظر شورای نگهبان مخالفت با اسلام است.۵۹/۴/۳۰…..هرکس بگوید رای شورای نگهبان کذا است مفسد است.صحیفه امام_ج۱۴_ص۳۷۰…..افرادی که نظر شورای نگهبان موافق میلشان نباشد دست به شایعه افکنی می زنند.صحیفه امام_ج۱۷_ص۴۳”
اینکه قدم در راه انتقاد از قانون انتخابات نهاده اید ما هم استقبال می کنیم.از قضا از خود شما نیز مطالبه می کنیم…
شما که خود ریاست اولین دوره مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشته اید، شما که یکه تاز و رکورددار احساس تکلیف در انتخابات مختلف بوده اید و سالها در نهادهای قانون گذاری کشور مشغول بوده اید؛ چرا تاکنون در اصلاح قانون انتخابات پیش قدم نشده بودید؟!
چرا قانون مربوط به واجدین شرایط ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی را اصلاح نکردید؟! اتفاقا در این انتخابات معلوم شد خلأهای قانونی را خوب می دانستید. چرا که با تحریک افرادی بعضا سابقه دار(که رد صلاحیتشان محرز است)برای ثبت نام در انتخابات مجلس، به دنبال رد صلاحیت آنان برای افزایش فشار بر شورای نگهبان بودید.
۳.جناب هاشمی در باب مذاکرات هسته ای نیز چند جمله ای ابراز داشتند: تیم مذاکره کننده هیچ حربه ای نداشتند فقط حرفشان حرف بود…
درباره اینکه حرف تیم مذاکره کننده حرف بود یا نبود فعلا مجال بحث نیست.همین بس که آنقدرها هم حرف نبود.چرا که رهبر انقلاب هم فرمودند”معتقدم بهتر از این هم می شد توافق کرد…”
اما اینکه گفتید تیم مذاکره کننده حربه ای نداشت؛ حربه تیم مذاکره کننده  داشتن رهبریست که دوست و دشمن به ذکاوت و مدیریت اعلای او گواهی می دهند.حربه مذاکره کنندگان مقاومت ملتی است که تا آخرین قطره خون در دفاع از اسلام و انقلاب ایستاده اند و تا به زانو در آوردن دشمن دست از پای نکشیدند.
پشتوانه مذاکره کنندگان ما خون احمدی روشن ها و شهریاری ها و علیمحمدی ها و رضایی نژادهاست.خون هایی که بر زمین ریخته شد تا چرخ سانتریفیوژها بچرخد.تا چیزی در دست تیم ایرانی برای بده بستان باشد.
پشتوانه تیم مذاکره کننده خون تهرانی مقدمها و کاظمی ها و شهدای مدافع حرم،شهدای جنگ تحمیلی و شهدای انقلاب اسلامی است.خون هایی که درخت تنومند این سرزمین را ابیاری کرد و چنان قدرت دفاعی را به این کشور بخشید تا بتواند در هوا(همچون نشاندن هواپیمای نظامیان امریکایی عضو ناتو در بندرعباس)و زمین(مانند برقراری امنیت کامل در مرزهای کشور و عقب راندن داعش)و دریا(مانند دستگیری ملوانان متجاوز آمریکایی) اعمال قدرت کند.
که اگر اینها نبود نشانی هم از دیپلمات ها و قدرت دیپلماسی نبود…
۴.اقای هاشمی دیروز گفت: اگر انتخاب را به مردم تحمیل کنیم، شرارت و چیزی همچون آن پیش می آید.
این تهدید شیخ ما را به یاد نامه بدون سلام و والسلامی انداخت که قبل از انتخابات ۸۸خطاب به رهبر انقلاب نگاشته شده بود.در بخشی از آن نامه آمده بود: بخشی از مردم و احزاب و جریانها این وضع را بیش از این بر نمی تابند و آتش فشان هایی که از درون سینه های سوزان تغذیه می شونددر جامعه شکل خواهد گرفت…
پس بگذار ما هم حرف دل با تو بگوییم!…
جناب هاشمی؛ زبیر هم هرچه خورد از فرزندش خورد.او که سیف الاسلام بود وقتی کشته شد، حضرت امیر(ع)در وصف او و قاتلش فرمود:”هم قاتل و هم مقتول جهنمی شدند.”
شما که در رکاب امام(ره)بوده اید.شما که شبها را با خواب امام به صبح می رسانید و روزها را با نقل خاطره از امام تا شب سپری می کنید و شما که…
هاشمی۹۴با هاشمی۵۷فرسنگ ها فاصله دارد.شما هم مثل زبیر از خانواده زیاد خورده اید.هرچند خودزنی هم کرده اید.
مبادا در عاقبت هم چون زبیر شوید!
حتی اگر اینچنین شود؛هیهات که ایران اسلامی کوفه شود!
و هیهات اگر تنهایی علی تکرار شود.
عمارهایی که در انقلاب اسلامی خون دادند،در دفاع مقدس جان فدا کردند و در ۷۸و۸۸من اموالهم و انفسهم گذشتند؛همچنان هستند.همچنان خواهند بود…

 

انتهای پیام/م

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=276256
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: بدون نظر
ارسال نظر

  • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمايید.
  • توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت یا منفی استفاده فرمایید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابد.

یادداشت

گفتگو

بین الملل