فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت نداجا جاسک اعلام کرد:

نیروی دریایی ارتش همگام با کمیته امداد در توانمندسازی نیازمندان جاسک

فرمانده نیروی دریایی ارتش منطقه دوم دریایی ولایت جاسک گفت: برای توانمندسازی نیازمندان گام به گام با کمیته امداد همراهی می‌نمایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان با فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت نیروی دریایی ارتش جاسک دیدار و به بررسی مشکلات محرومین و نیازمندان شهرستان جاسک به بحث و گفتگو پرداخت.

بمانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش منطقه دوم دریایی ولایت جاسک با بیان اینکه نیروی دریایی نیز برای توانمندسازی نیازمندان گام به گام با کمیته امداد همراهی می نمایم، اظهار داشت: همکاری بین نیروی دریایی جاسک و کمیته امداد در راستای ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و کمک به نیازمندان و حمایت از خانواده های ایتام و محسنین انجام می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش منطقه دوم دریایی ولایت جاسک ضمن آمادگی نیروی دریایی در طرح اکرام ایتام و جذب حامی، افزود: سهمیه‌ای به کمیته امداد جهت استفاده از مکان های تفریحی به خصوص برای فرزندان خانواده‌های ایتام و محسنین قرار می‌دهم و همچنین همکاری با کمیته امداد برای اعزام خانواده‌های تحت حمایت این نهاد به اماکن مذهبی در دستور کار داریم.

حمید باسره، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان با تقدیر از نگاه ویژه نیروی دریایی ارتش برای کمک به محرومان و نیازمندان، اضافه کرد: امسال احداث ۱۰۰ واحد مسکن برای خانواده های تحت حمایت این نهاد به اتمام رسیده و آماده تحویل به نیازمندان شهرستان جاسک است.

در این دیدار به مباحث اعزام گروه‌های جهادی درمانی به منطقه، حمایت از تولیدات مددجویان به ویژه البسه به گفتگو پرداخته شد.

انتهای پیام/