نیروی انتظامی هویت نظام را در عملکرد خود نشان بدهد
+ پ -
نیروی انتظامی هویت نظام را در عملکرد خود نشان بدهد

امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان ضمن تقدیر از عملکرد خوب نیروی انتظامی در شهرستان گفت: نیروهای انتظامی باید تلاش کنند تا هویت نظام را در عملکرد خود نشان بدهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از پارسیان خبر ،  شیخ احمد خنجی امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان در دیدار فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی از وی گفت: مکتب اسلام کامل‌ترین مکتب در تاریخ بشریت است و اخلاق در آن حرف اول را می‌زند.

 

 

وی اضافه کرد: پیامبر اسلام در خصوص فلسفه بعثت می‌فرماید من برای اتمام و اکمال مکارم اخلاق مبعوث شده‌ام لذا باید این فلسفه را در جامعه توسعه داد.

 

 

امام جمعه اهل سنت پارسیان در ادامه خاطر نشان کرد: جایگاه نیروی انتظامی در شهرستان تثبیت شده است و مردم به این نیروهای خدمت‌گذار اعتماد دارند اما باید تعاملات بین مردم و نیروهای انتظامی همانگونه که تأکید مقام معظم رهبری و مسئولین نظام هست بیشتر شود.

 

 

شیخ خنجی با اشاره به اینکه لازم است هویت نظام را در عملکرد نشان داد تصریح کرد: مردم عملکرد مسئولین را به پای نظام می‌گذارند و یکی از زمینه‌هایی که عملکرد نظام به چشم مردم می‌آید عملکرد نیروی انتظامی است لذا باید دقت کرد که مردم قضاومت مثبتی نسبت به عملکردها داشته باشند.

 

 

امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان در ادامه با اشاره به واقعه منا گفت: حادثه منا برای امت اسلامی دلخراش بود و بسیاری از مردم را در کشور ما و برخی کشورهای اسلامی عزادار کرد.

 

 

شیخ احمد خنجی اضافه کرد: برای بازماندگان حادثه منا تسلیت آرزو می‌کنیم و از خداوند می‌خواهیم که شهدای منا را در اعلی علیین قرار بدهد.

 

 

وی در پایان گفت: مسئولین حج باید فضای حج را برای حجاج امن کند که با توجه به وقوع حوادث اخیر نمی‌توان ادعا کرد حج برای حاجیان امنیت دارد.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff