نیروهای پلیس آمریکا ۹۶۵ نفر را در سال ۲۰۱۵ کشتند
+ پ -
نیروهای پلیس آمریکا ۹۶۵ نفر را در سال ۲۰۱۵ کشتند

روزنامه واشنگتن‌پست در گزارشی نوشت نیروهای پلیس آمریکا در سال ۲۰۱۵، نزدیک به ۱۰۰۰ نفر را در حملات و تیراندازی‌های سال ۲۰۱۵ کشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک روزنامه آمریکایی در گزارشی درباره تلفات حملات یک سال اخیر پلیس این کشور خبر داد که ۹۶۵ آمریکایی در تیراندازی‌های نیروهای دولتی کشته شدند.

در حالی که شهرهای مختلف آمریکا هر از چند گاهی شاهد اعتراضات ضد تبعیض نژادی در این کشور است،‌ روزنامه واشنگتن پست گزارش داده است که در سال ۲۰۱۵ میلادی که اکنون در واپسین روزهای آن قرار داریم حدود ۹۶۵ شهروند آمریکایی توسط ماموران پلیس کشته شده‌اند.

به گزارش این روزنامه، از میان این ۹۶۵ فرد جان باخته در تیراندازی‌های پلیس آمریکا،‌ حدود ۱۰۰ تن از آنها در زمان تیراندازی پلیس به آنها، سلاح نداشتند.

در بخش دیگری از این گزارش هم مشخص شده که از مجموع حملات و تیراندازی‌ها در سال ۲۰۱۵،‌ ۴۰ درصد از شلیک‌های انجام شده علیه سیاه‌پوستان آمریکایی انجام شده است.

انتشار این گزارش در حالی صورت گرفته که در سال جاری میلادی شهرهای مختلفی از قبیل شیکاگو در اعتراض به قتل‌های نژادپرستانه پلیس آمریکا بارها و بارها صحنه اعتراضات مردمی بوده است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff