نیروهای هلال احمر پرچم ایثار و خدمت را برافراشته است
+ پ -
نیروهای هلال احمر پرچم ایثار و خدمت را برافراشته است
 نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ایران ؛

نیروهای هلال احمر پرچم ایثار و خدمت را برافراشته است

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفرهای استانی بااستقبال پرشور کارمندان،داوطلبان ، جوانان وامدادگران جمعیت هلال احمراستان هرمزگان وارد این استان شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده ، حجت الاسلام والمسلمین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ایران ابتدا با حضور در گلزارشهدای بندرعباس با شهدا وامام شهدا تجدید میثاق نمودند و سپس با حضور در دفترنماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان با حضرت حجت اسلام والمسلمین نعیم آبادی دیدار وگفتگو نمودند .

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ایران در این دیدار گفت :رصد فعالیت ها ودیدار با مسئولین استانی از مهمترین اهداف وبرنامه های سفرهای استانی است .

معزی ادامه داد : رابطه وسیع امامان جمعه وهلال احمر واستفاده از تجربیات گهربارشان باعث موفقیت بهتر خانواده هلال احمر خواهد شد .

وی تصریح نمود : فعالیت های متعدد وگوناگون درحوزه های مختلف جمعیت هلال احمر در حال اجراست .

معزی دردیدار باامام جمعه بندرعباس اظهار کرد: در سال های اخیر شناخت مردم از هلال احمر تا اندازه ای بهتر و بیشتر شده است و هنوز تا رسیدن به شناخت لازم مردم از هلال احمر، فاصله داریم.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران افزود : در جمعیت هلال احمراستان هرمزگان کارهای ارزنده وقابل تقدیری صورت گرفته است و این استان از ظرفیت معنویی بالایی برخورداست ، اما از لحاظ فیزیکی با محدودیت های مواجعه است .

معزی اضافه کرد : هرجا حادثه ای رخ داد پرچم هلال احمر اولین پرچمی است که درکنار ایثار وخدمت نیروهای داوطلب آن در آنجا برافراشته خواهد شد .

وی با اشاره به وجود سه سازمان داوطلبان، جوانان و امداد و نجات در هلال احمر بیان کرد: سازمان جوانان بزرگترین سرمایه ما و یکی از مستعدترین سازمان ها برای پرورش نیرو برای کشور است که در این راستا باید خوراک فکری و فرهنگی یک میلیون عضو سازمان جوانان تأمین شود.

نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان هم با تشکر از نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران خدمات این نهاد را ارزشمنددانست وگفت : حرکت های ارزنده ای در جمعیت هلال احمر در حال انجام است که باید مورد حمایت دولت ومجلس قرار گیرد .

نعیم آبادی ادامه داد : همه باشنیدن نام هلال احمر بفکر سوانح وامدادرسانی خواهند افتاد که باید این رویه تغییر وبیشتر به مسایل فرهنگی پرداخته شودتا علاوه بر میدان امداد ونجات در میدان فرهنگی هم موفید مواقع شود  .

وی با تاکید براینکه هلال احمر پرچم فرهنگی هم در دست دارد بر انجام فعالیت های فرهنگی تاکید واز دولت خواستار حمایت از این جمعیت شد .

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اضافه کرد : زلزله زمینی گاهی اتفاق خواهد افتاد ولی زلزله فرهنگی هر روز در حال رخ دادن است وباتوجه به ظرفیت بالایی که در جوانان جمعیت هلال احمراست می توان از این پتانسیل وظرفیت بخوبی بنفع فعالیت های فرهنگی استفاده کرد .

نعیم آبادی افزود : هلال احمر مجموعه ای است که در تمامی بخش ها حضوری فعال وتاثیر گذار دارد وقطعا باورود به بحث فرهنگی هم می تواند کارهای تاثیر گذاری راانجام دهد .

وی خاطر نشان کردند : فعالیت در هلال احمر عشق وعلاقه می خواهد وباعث افتخار هر شخص است که عضو هلال احمر باشد.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff