نیروهای ارتش به دشمن اجازه نفوذ نمی دهند/ حرف ارتش با دشمن حرف اخم و خشم است
+ پ -
نیروهای ارتش به دشمن اجازه نفوذ نمی دهند/ حرف ارتش با دشمن حرف اخم و خشم است

جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نیروهای ارتش به دشمن اجازه تفکر ورود و پیداکردن جای پای به کشور را نخواهند داد، افزود:ما به دشمن تبسم نخواهیم کرد و خشم ما خشم های فروخورده دهها سال ظلم استکبار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ امیر سرتیپ عبدالرحیم موسوی ،جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم صبحگاه مشترک منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه جنگ در عرصه های نظامی در  مولفه های قدرت به صورت سخت و نیمه سخت جریان دارد، گفت:دشمن در عرصه اقتصادی، اجتماعی، فناوری و زیست محیطی به دنبال جای پا برای رسیدن به اهداف شوم خود دارد.

 

وی با اشاره به وصیت شهید همتی ، شهید عرصه دریایی کشور  اظهار کرد:یکی از پیام های شهید همتی به جامعه بیداری و بصیرت در تمامی عرصه ها است و در زمانی که دشمن به دنبال جای پای برای حضور و نفوذ است به دنبال سکو ها و نقاط ایستادگی دشمن باید رفت  و عرصه های مقدس ایران را از لوس حضور دشمن پاک کنیم و به او اجازه حضور و توسعه وضعیت ندهیم.

 

موسوی تصریح کرد: نیروهای ارتش و سربازان امام خامنه ای به دشمن اجازه تفکر ورود و پیداکردن جای پای به کشور را نخواهند داد .

 

وی با بیان اینکه حرف ما با دشمن حرف اخم و خشم است، افزود: ما به دشمن تبسم نخواهیم کرد و خشم ما خشم های فروخورده دهها سال ظلم استکبار است.

 

جانشین فرمانده کل ارتش چشم هر نامحرومی که به دنبال راه نفوذ باشد کور و پای نفوذ گر را قطع خواهیم کرد.
وی با اشاره به رسالت سنگین خطیر و پیشرفت دریا محور نیروی دریایی راهبری ارتش ایران در سال های اخیر تاکید کرد:نیروی دریایی ارتش علمدار توسعه سواحل مکران، حضور مقتدرانه در دریای آزاد،  برقراری امینت دریایی و ناوگان اقتصادی کشور بر دوش دارد که با تدبیر و پیشکار و ولایت مداری خون شهیدان در این رسالت تاکنون رو سفید بوده است.

 

موسوی خاطرنشان کرد: بازگشت سی و ششمین ناوگروه از ماموریت دریایی ، اعلام اقتدار نیروی مقدس جمهوری اسلامی ایران در دورترین نقاط دنیا است که با تلاش و پشتکار توانستند وظایف خود را در طول ۷۶ روز ماموریت با موفقیت به اتمام برسانند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff