مدیریت جهادی سرلوحه رییس جمهور آینده کشور باشد

غلامی گفت: بهترین راه‌حلِ ممکن برای غلبه بر مشکلات مدیریت جهادی اقتصاد است و هرجا ما با مدیریت‌های قوی و خسته‌نشو مواجه بودیم دیدیم که کار پیشرفت کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت‌الاسلام حسین غلامی امام جمعه بشاگرد در خطبه های عبادی وسیاسی این هفته شهرستان با اشاره به آخرین دست و پا زدن های جبهه ی معاند در موضوع انتخابات اظهار کرد: یک عده‌اى در خارج نشسته‌اند و تبلیغ مى‌کنند که این دفعه دیگر مردم خسته شده‌اند و شور سابق را ندارند و از این قبیل حرفها. این‌ها اکثراً عقده‌هایى در دل دارند و روى همین‌عقده‌ها است که این صحبت‌ها را مى‌کنند و همین منافقین و دیگران که مردم آن‌ها را از ایران بیرون کردند، در خارج نشسته‌اند و مى‌گویند: مردم با ما هستند.

وی با بیان اینکه ما نیاز به رئیس جمهور خسته نشو با مدیریت جهادی داریم افزود:مهم‌ترین مشکلات کشور در دو عرصه اقتصاد و عدالت است و بهترین راه‌حلِ ممکن برای غلبه بر مشکلات مدیریت اقتصاد است، «هرجا ما با مدیریت‌های قوی و خسته‌نشو مواجه بودیم دیدیم که کار پیشرفت کرده و هرجا که این‌جور حضورِ لازم و دائم وجود نداشته باشد، البتّه مشکلات پیش می‌آید.

غلامی ادامه داد: این سبک مدیریتی همواره با عنوان مدیریت جهادی مورد تأکید بوده است با تنبلی، با بی‌حالی، کم‌انگیزگی، مسأله‌ی اقتصاد کشور حل نخواهد شد و مدیریت‌های جهادی باید بر مسائل اقتصادی کشور احاطه داشته باشند.

خطیب جمعه بشاگرد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به مشکلات شهرستان و کارهای در دست اقدام مسئولان گفت: قبل از همه چیز جا داره از مدیر اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان بابت زحمات بی شاعبه ی ایشان در بشاگرد تقدیر و تشکر کنیم و همین جا درخواست داریم یک نگاه ویژه ای به تسریع در عملیاتی شدن تعریض جاده بشاگرد – میناب و مناسب سازی جاده بشاگرد -جاسک داشته باشند لذا انتظار داریم این خدمت نورانی شما از مسیر بشاگرد به زودی جلوه پیدا کند.

وی اضافه کرد: بحمدلله در بخش گافر کارهای خوبی در حال انجام است اما محور گراهون مورد از نگاه مسولین مغفول نماند.

امام جمعه بشاگرد خاطرنشان کرد:در حوزه آبرسانی خدمات خوبی صورت گرفته که از این بابت از مدیرعامل آبفا تشکر می کنم درخواست ما در این زمینه تکمیل پروژه ی سهران – گوهران و جگین – سردشت است که در صدر این پروژه از لحاظ اولویت نیازسنجی آبرسانی به روستای کوه حیدر است.

انتهای پیام/