نگران حرفهای مفت تازه به مجلس رسیده ها نیستیم/ ایثار و فداکاری شهدای مدافع حرم فراموش نمی شود
+ پ -
نگران حرفهای مفت تازه به مجلس رسیده ها نیستیم/ ایثار و فداکاری شهدای مدافع حرم فراموش نمی شود

نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اظهار کرد: شهدای مدافع حرم نماد عزت، شرف،غیرت، بصیرت، هوشیاری و عظمت هستند لذا ایثار و فداکاری شهدا فراموش نمی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از هرمزپرس؛ حجت الاسلام و المسلمین سید عباس تقوی، نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان در سیزدهمین همایش نیمه پنهان ماه به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام  مدافع حرم، شهید مصطفی صدر زاده و شهید عبدالحمید سالاری گفت: شهدای مدافع حرم نماد عزت، شرف،غیرت، بصیرت، هوشیاری و عظمت هستند.

 

نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان با بیان اینکه در قرائت زیارت نامه امامان معصوم دو برداشت متفاوت  ایجاد می شود، اظهار کرد: در نگاه اول به مظلومیت امامان توجه کرده و برای این مظلومیت عزاداری می کنیم.

 

تقوی با اشاره به برداشت دوم از قرائت زیارت نامه معصومین تصریح کرد: ایستادگی در برابر ظلم و عدم احساس ضعف و روحیه تسلیم ناپذیری بزرگواران دین ما رو متوجه خود می کند و از سید الشهدا یاد می گیریم که در راه رضای خداوند، دین اسلام و بشریت تا آخرین لحظه و قطره خون خود ایستادگی کنیم.

 
وی با بیان اینکه دفاع از اهل بیت، دفاع از خدا و شرف و آزادی در برابر ظلم است، افزود: شهدای مدافع حرم نه تنها دچار ناراحتی نشدند بلکه عزت، آزادی، شرف، مردانگی و جوانمردی که از درسهای آموزنده قرائت زیارت نامه معصومین می باشد را به مرحله اجرا در آوردند.

 

امام جمعه موقت بندرعباس با اشاره به اینکه برخی از افراد متوجه حضور مدافعین حرمین در سوریه نیستند، گفت: برخی از تازه به مجلس وارد شده ها نیز در سخنرانی های به گمان باطل خودش غرا گفته است که چرا باید در فلسطین، سوریه و لبنان باشیم.

 

تقوی  حداقل کار شهیدان مدافه حرم را جلوی گیری از شکل گیری یک دولت تروریستی دیگر مثل رژیم صهیونیستی دانست و افزود: درود بر این شهیدان که به ندای رهبر مبنی بر برخورداری از روحیه انقلابی لبیک گفتند و ایستادند لذا همه شاکر این نعمت بزرگ و مفتخر به ثناگوی شهیدانی هستیم که در این مسیر ایستادند.

 
نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان در پایان  خطاب به خانوادهای شهیدان صدر زاده و سالاری خاطر نشان کرد: جوانان،دانشگاهیان، زن و مرد این مرز و بوم جوانانی با وفا و با غیرت هستند که ایثار و فداکاری شهدا را فراموش نمی کنند ولو اینکه بعضی از تازه به مجلس رسیده ها بخواهند حرف مفت بزنند که ما نگران حرف مفت آن ها نیستیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff