نگاهی به روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در بندرچارک
+ پ -
نگاهی به روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در بندرچارک

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی صبح امروز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور در بندرچارک آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از مروارید نیوز ، مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان (سالروز تسخیر سفارت آمریکا در تهران) روز چهارشنبـه با حضور دانش آموزان، دانشجویان و سایر اقشار مردم از مدرسه عیاد احمد به سمت مجتمع ولی عصر(عج) در بندرچارک برگزار شد.
دانش‌آموزان با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و هیهات من‌الذله بار دیگر همچون سال‌های گذشته نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی خونخوارش نشان دادند.

 
کریمی مسئول شورای هماهنگی دفتر تبلیغات اسلامی بخش شیبکوه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای یوم الله ۱۳آبان بویژه ۳۱شهید دانشجویی پیرو خط امام (ره) و فاتحان لانه جاسوسی آمریکا با صدور بیانیه ای ۱۳آبان را روز اعلام برائت و فریاد کوبنده خشم علیه استکبار جهان آمریکا دانست و گفت : با فصل الخطاب قرار دادن بیانات مقام معظم رهبری در برابر استکبار جهانی موجب اقتدار هرچه بیشتر شور خواهیم بود.

 
در ادامه امام جمعه اهل سنت بندر چارک روز ۱۳آبان را روزدانش آموزان و دانشجویان گرامی داشتند و این روز را برگرفته از سالار شهیدان آقا ابا عبدالله الحسین(ع) دانستند و فرمودند ما جوانان و ملت شریف ایران با عمل کردن به بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری شاهد افتخاراتی در کشور عزیزان باشیم .

 
وی در پایان مراسم قعطنامه روز ۱۳آبان توسط یکی از دانش آموزان قرائت گردید و با بانک الله اکبر .خامنه ای رهبر.مرگ برآمریکا .مرگ بر اسرائیل پایان یافت.

 

 

انتهای پیام /س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff