نونهالان شاهین مهر رودان جشنواره گل به راه انداختند
+ پ -
نونهالان شاهین مهر رودان جشنواره گل به راه انداختند

در هفته دوم لیگ برتر فوتبال نونهالان استان، شاهین مهر رودان، پاس بندرلنگه را گلباران کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز، در هفته دوم لیگ برتر فوتبال نونهالان استان، شاهین مهر رودان در استادیوم شهید چمران رودان در مقابل پاس بندر لنگه به یک پیروزی پر گل دست یافت.

نونهالان با آتیه شاهین مهر در نیمه اول این دیدار در حالی با گل دقیقه دو حریف، غافلگیر شده بودند خیلی زود به خود آمدند و با هتریک پدرام گرجی در دقایق ۲۰،۲۵و۳۰ و گلزنی دانیال محسنی در دقیقه۴۰ مسابقه، نماینده بندرلنگه را با چهار گل به رختکن فرستادند.

شاگردان ایمان نجفی نیمه دوم را با گلزنی کاپیتان امیر حسین برزویی از روی نقطه پنالتی آغاز کردند و در دقایق ۷۰و۸۰ محمد مهدی خرمی بازیکن تعویضی شاهین با به ثمر رساندن دو گل اختلاف را به شش رساند.گلزنی امین جعفری در آخرین دقیقه این بازی جشنواره گل را تکمیل کرد تا نونهالان شاهین پاس بندرلنگه را با شکست سنگین ۸ بر ۱ بدرقه کنند.

دردیگر دیدار های این هفته از رقابتها؛ نایبند بندرعباس در خانه با حساب ۸ بر یک از خلیج فارس خونسرخ شکست خورد، علمدار با صنعت برق بندرعباس هم به تساوی یک بر یک رضایت دادند،در دیگر دیدار تیم آبفا که در هفته قبل استراحت داشت موفق شد با نتیجه ۵ بر ۱ غدیر جغین  شکست دهد و شهرداری بندرعباس نیز  استراحت داشت.

در جدول رقابتها شاهین مهر رودان با شش امتیاز، علمدار بندرعباس با ۴ امتیاز  بترتیب در رده های اول و دوم جدول قرار دارند و شهرداری بندرعباس و آبفا بندرعباس و خلیج فارس خونسرخ با سه امتیاز برحسب تفاضل گل در جایگاه  سوم تا پنجم قرار دارند.

انتهای پیام /ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff