نوسان شدید برق در بخش کوشکنار و عدم پاسخگویی مسئولین
+ پ -
نوسان شدید برق در بخش کوشکنار و عدم پاسخگویی مسئولین
رئیس شورای اسلامی بخش کوشکنار عنوان کرد:

نوسان شدید برق در بخش کوشکنار و عدم پاسخگویی مسئولین

بخش کوشکنار با شدت نوسان برق مواجه است اما پیگیری‌های مسئولین محلی تا کنون نتیجه‌ای نداشته است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر، خلف یوسفی رئیس شورای اسلامی بخش کوشکنار گفت: دوری مسافت پست برق و بار زیاد شبکه باعث ایجاد اختلال در سیستم برق رسانی به بخش کوشکنار شده که همه ساله تعداد زیادی از لوازم برقی اهالی این بخش دچار آسیب می‌شود و تا کنون پیگیری‌ها برای دریافت خسارت بی‌نتیجه مانده است.

وی افزود: شرکت برق منطقه‌ای استان و شرکت مادر تخصصی توانیر چندین سال است اقدام به مطالعه و طراحی نسب پست ۱۳۲/۲۰ کیلوولت در محل سه راهی کوشکنار کرده‌اند اما این پست علی رغم تأمین اعتبار در جای طراحی شده نصب نشد و لذا مشکل برق این بخش همچنان باقی مانده است.

رئیس شورای اسلامی بخش کوشکنار تصریحکرد: با پیگیری‌های انجام شده توسط شوراها، توانیر در جواب عنوان کرد: «طراحی‌های لازم و تأمین اعتبار صورت گرفته اما به دلیل نبود نقدینگی این پست در جایی دیگر به صورت موقت نصب شده است که در صورت تأمین نقدینگی به صورت دائم در محل طراحی شده نصب خواهد شد».

یوسفی با ابراز نگرانی از زیان‌دهی مردم به خصوص در فصل گرما خاطر نشان کرد: با توجه به فصل گرما و نوسان شدید برق بسیاری از تجهیزات خنک کننده مردم دچار آسیب و از کار افتادگی می‌شود که در این خصوص مکاتباتی با شرکت توزیع صورت گرفته اما بدون جواب مانده و خسارتی به مردم پرداخت نشده است.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff